iki tane kişiliğinden, karakterinden şüphe etmediğim ( ta ki dün geceye kadar) sözlük yazarı. ayıp bir şekilde, ahlaksız bir şekilde sol framede şey etmiştir. bu şeyi açıklamak isterim ama sanırım yapamayacağım. allahlarından bulsunlar.
(bkz: gene mi lan)
ben böyle ahlaksizlik gormedim arkadaş deyip ulusozlukten hızla uzaklaşmama neden olmuş olaydir. ne günlere kaldık.
Tanık olmadığım olay artık nasıl bir şey yaptılarsa bunun için başlık bile açılmış hadi geçmiş olsun.
ne oldu ki ?
iyiki foto kaldırıldı lan. yani ben gördüm yerin dibine girdim. yazıklar olsun amk.
artık yemediğim mevzudur. kaç gece bekledim lan burada "bu sefer bende göreceeeeğmmmm" diye. sonuç ? hep hüsran hep kandırmaca üstüne uykusuzluk. zalımsınız lan..
eğer dursaydı, orucu sakata getirebilirdi.
yesildi.
biri mevzuyu anlatsın'da bizde bilelim. ne olmuş?
Arkadaşlar olayı anlatiyorum.

Dün gerizekalı bir yazar sevgilisinin çıplak görüntülerini ifşa etmis ardından hemen silmistir.
Sokundan hala cikamadigim olaydir.
Akla zarar olaydır.

Kimliğinin ortaya çıkmasından da mı çekinmediniz, insan bizi tanıyan biri çıkar rezil oluruz demez mi?
Daha neler göreceğiz.

Edit: gece gece banyoya soktunuz şerifsizler.
elimde mevcut olan ifsa goruntuleridir. rezilligi kayit ettim. evet çok utaniyorum bunu yaptigima. sileyim en iyisi.
o kadar başlık açıldı ama bu başlıkta ki o görseller neydi öyle hayretler içerisinde kaldım dumur oldum. hâla etkisindeyim.
üzmüş olaydır.

sebebi neydi ki?
Yaşanırken içim geçmiş uyuyakalmışım dedirten olay. ne olmuş aa yavrum bi yeşillendirin.
Hiç mi meme görmediniz, olup geçmiş olay tekrar tekrar dillendirmemek lazım.
Zamanında müdahale edildi de kimse görmedi. iğrençler. Evet.
sinirimden sabaha kadar uyku girmedi gözüme
umarım tekrar edilmez bir daha.
Büyük memeli kızın başrol oynadığı ahlaksız olaydır.

Bunlardan herşey beklenir derken, beni bile şaşırttı amk
Hep yaşanır zaten bilenler bilir.
Teoman ile dün gece bira içiyorduk neler oldu ? Hoş sözlüğe daha bugün başladım zaten içmesek bile ne olduğundan haberim olmayacaktı . Sahi ne oldu ?
Cidden insanı hayretlere düşüren olaydır.

Sırf bu yüzden bugün entry girmek gelmiyor içimden.

Edep ya hu!
rezalete bizzat şahitlik ettim. olmaz olsun böyle şey.

sorumluluarın derhal çaylak yemesi gerekmektedir.