bugün

oyuncuları kaliteli film. (bkz: pelin batu)
-dün gece rüyamda seni gördüm
-!?
-var mı
-ne
-dün gece rüy... var mı
-film mi o
-yani
uzun ugraslar sonunda anlattıktan sonra tezgahı karıştırır, yoktur.
(bkz: aa bende kalb kalbe karsidir iste)*
-mahmut abi akşam bi rüya gördüm olmaz olsun ole rüya
-anlat bakalım nasıl bi rüyamış bu mülayimcim
-abi senin hatunu çok fena s.kiyodum
-olsun mülayim rüyalar tersine çıkarmış kanıtlanmış oldu
-lan!??
oran burdan arak sahneler, kötü hikaye, vasat oyunculuklar, sıfır kalite izlemek için birebir. bir tek emre kınay'ın oyunculuğu iyi gibi. bir de sürekli "benim annem, güzel annem.." melodisini duymak iyice sıkıyor...
dik merdivenlerin en üst basamağındaydım..paldır küldür aşağı düştüm.gözlerine.ışık yüzünden, yüzünü tam seçemediğimin, gözlerinin tam içine.sonra plak olmayan o evde, plaktan "lonely people" diye bir şarkı çalmaya başladı,cızırtılı...sonradan çok araştırdım bulamadım.o isimdeki şarkıların hiçbirine benzemiyordu.ben bestelemiş olamazdım.niye ingilizce olsundu ki? peki ama kız yabancı olabilir miydi???belki biliçaltında, onun da anlayabileceği bir dili seçmiş olabilir miydim?
kurgulamaların ve kurcalamaların hepsi boşuna.uyandım.
(bkz: bir rüya için ağıt)
Erkin Koray'in o ne be dedirten sarkisi Hare Krishna nin ilk dizesidir.
Dun gece bir ruya gordum..hayirdir insallah diye baslar..guzeldir dinlenmelidir.
Uyuşturucu & Gerçek Aşk & Anne Sevgisi
Ancak böyle tarif edebilirim galiba.
(bkz: sevgiliye söylenen yalanlar)
-ee nasıl bişeydi anlat bakiyim.
-Tam hatırlayamıyorum ama ikimiz Ormanda kaybolmuştuk.
Sevgilinin dikkati o an çekilmiştir.
eskiden sevdiğim kız dün gece sevgili olalımmı dedi bende tabiki dedim.
Zaten anca rüyanda görürsün.
Kulaklarıma arılar giriyordu. Bağırarak uyanmıştım.
bir tane kızım oluyordu. annesi ortalıklarda yok. elime veriyorlar bebeği. etrafta akrabalarım da bana diyor ki; adı ne bebeğin. bende acele ve şaşkınlıkla kızımın adını istanbul koyuyorum. en büyük sorun şu ki annesi kim tanımıyorum. Bende baba olacak olgunlukta değilim. Rüyada da napacam ben diye kara kara düşünüyordum. Sabah kalktığımda oh be rüyaymış dedim. Rüyanın şoku hala geçmedi.

tabirden anlayan userlar mesaj kutuma.
güncel Önemli Başlıklar