bu insan tipini hiçbir zaman anlayamayacağım. nasıl bir sistemi var, yöntemi nedir. bu kadar kısa zamanda nasıl yıkanabiliyorsun ve o kısa zaman diliminde banyoyu nasıl o kadar kirletebiliyorsun.
kirlere dokunmayıp, abdest alıp çıkan insan tipidir.
yıkanıyor taklidi yapan insan.
sulanan insandır. saç kökleri su görmemiştir belki. abdesti bu haliyle kabul görmez...
boşalmış ve kuru bir biçimde çıkan insan tipidir.

(bkz: amaç farklı abisi)
doğuştan mı? yoksa sonradan mı? gelen yetenek olduğu tartışmalı olan neticesinde işi nasılsa çabucak halleden insan modeli.paslanmayan insan tipi.
her sabah duş alan insandır.
bir sulanıpta çıkim diyen cins insanlardır.
tuvalete sıçmaya girip 2 dakikada çıkan tipin ta kendisidir.
havuzdan çıkmış, acelesi olan tiptir.
tez canlıdır.
gunde iki defa dus aliorsa olabilitesi vardir.
asker olabilir.
muhtemelen sular kesilmiştir, ya da elektrikler. duştan çıkmıştır çıkmasına da kafasındaki köpükleri havluya silmiştir.
elini,yüzünü üç saniyede yıkayan insan tipidir.
muhtemelen 5 dakikada yıkanacak hale gelmiştir.
anca duşu içine almıştır 5 dakkada (bkz: beş dakkada beşiktaş)
boy abdesti almaya girmiş insan tipidir.
duş almayı bir zevk alma sanatı olarak gören insan için karşısındaki insana hayretle bakmasını sağlayan olaydır.
banyo yapma süresi önemlidir.bunu yaparken bir hafta ara veriyorsa,durum vahim.5 dakika da olsa girme boşver.sen kurtlan.
özel televizyonların artmasından sonra, izlediği dizilerin/filmlerin etkisinde kalarak "duş almadan evden çıkamıyorum" diyen insan alışkanlığı. 2 gün arayla da uzun duş (bu nasıl sıfat tamlaması) alır bu arkadaşlar.
yoksa ben pazardan pazara yıkanıyorum yani. temiz.
adı üstünde duş alıyordur, yadırgamamak gerek. biz genelde 15 dakika olanına banyo yapmak, 30 dakika olanına da küvette keyif yapmak diyoruz.
her sabah duşa giren ve duşta geçirdiği süreyi iyi kullanan insancık tipidir.
beş dakikada saçını şampuanlayıp, vücudu sabunlayabilen temiz insandır.
ayrıca üç günde bir, üç saat yıkanan insandan daha sağlıklı ve temiz olduğu yadsınamaz bir gerçektir..
muhtemelen içinde 5000 asker bulunan bir acemi birliğinin kapıda uzun bir süre kuyruk bekledikten sonra duşa girmeyi başarabilmiş bu kısıtlı süreyi de en güzel şekilde değerlendirebilmek için elinden geldiğince hızlı davranmaya çalışan askeridir.
yüzünü yıkamıştır.