bugün

güzel bir formattır. yakında bu olayı birileri araklayıp klip çekerse hiç şaşırmam. *
tamda ayarlamışken, gidip mutfaktaki musluğu, sırf ibnelik için açan kardeşler vardır. itilip kakılasıdırlar.
o anda insanın anadan üryan olduğunu da unutmamak gerekir. Tam o sırada müzik başlasa banyo bir anda parti insanlarıyla dolsa sıçtığınızın resmidir. Ne kadar savunmasız ne kadar aciz bir durum.
evet yaşadığım bir olay ordan biliyorum. arkadaş bizim şofben suyu açtığın zaman 2 sn. sonra acayip bir sıcak su veriyor. sıcak idi soğuk idi, sıcak idi soğuk idi derken su birden bir ısındı bende bi avaz avaz küfür sesleri zaten cıbıldağım ulan bembeyaz ten kavruldu oldu sana kıpkırmızı. devletimize söylüyorum kaldırın şofbenleri mağduru, lütfen yardımcı olun.
ekşi sözlüğün yaran facebook statüsleri başlığında bu sabah saat 11 de yayınlanmış giriden arak başlık.

dileyene doktora tezi: http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=24181762

p.s i love you; ayarı ben buradan uzatıyorum bakalım sen oradan alabilecekmisin
friendfeed'de 18 haziran tarihinde girilmiş olan yazıdır.

http://friendfeed.com/yet...rsikikayarvermeyekasmayın
(bkz: google it)
inat edip duş aldırmamaya kadar gidebilen olaydır.
dj'liğe soyunmak diyebiliriz.
dj olmanın yanı sıra özellikle uzun boylular için eğilmek ve uzun süre öyle kalmak suretiyle doğrulmaya çalışırken belde hissedilen boşluk sayesinde 'ulan bi gün kalıcam böyle' denmesine de sebebiyet veren harekettir.
anahtar kelime sabır. "uuuyhhhş yandım laaan" diye bağırarak hemen soğuğa çevirmeyeceksin. yavaş yavaş.. suyu kontrol ede ede.. hakimiyeti sağlayarak.. bekleyerek.

eaaasyy maaan.. eaaasyyy.
çıldırtır.özellikle benim gibi su israfı olmasın diye arada suyu kapatıyorsanız dj olmamamız elde değil.
(bkz: sesli güldüm)

ucuz şofben-bozuk musluk kombinasyonuna sahip banyoya sahip kişiler için kaçınılmaz durumdur. çözüm basit, fakat zahmetlidir. 4 kova ve 1 tabure alınır. kovaların hepsi yarısına kadar kaynar su ile doldurulur. ardından soğuk su ile tamamlanır. tas ile yıkanılır.*
bazı musluklarda milimetrik ayarlar yapmak gerekir ki, oturup hesaplasan mühendis olursun.
(bkz: duş ahizesine scratch atmak)
Fakirlerin işidir.