bugün

ikili ilişkilerde kaybetmeye meyilli erkek tipidir. hele de bunu sevgilisine diyebiliyorsa ' biliyor musun? seninle tartışmak yerine, duygularımı köreltip biraz daha politik olmaya mı çalışsam? duygusuzca.'
diyeceği herşey alehine delil olarak sunulacak erkektir,unutmasınki karşısındaki bu tip şeyleri çok uzun süre kaydedecektir.
maça gitmiş erkektir.
(bkz: hayal gücünü zorlayan başlıklar)
Cesaretinden dolayı takdir edilecek erkektir.
akrep burcu erkeği dışındaki herhangi bir erkek olabilir.
filiz sevişelim mi diyebilen erkektir.
bunu diyebilen insanda iyiye ,güzele dair şeyler vardır elbet.sımsıkı sarılın ona.bırakmayın onu.
seni seviyorum , sana ihtiyacım var vb cümleleri gurur yapmadan içtenlikle söyleyebilen genellikle sevilesi erkek.
yakışıklı ve/veya zenginse 'dürüst, açık sözlü' olarak adlandırılır. Öyle değilse 'salak' adını alır.
karşılık bulamayan erkektir.
henüz rastlamadığımdır..
gerçekçi olmayan erkek. gerçeği söylüyor olsada, bayanlar elde ettiklerine dönüp bakmayacakları için, değersiz olan erkektir. bayanları biraz süründürmek gerekli. pat diye söylemeyin öyle şeyleri.
büyük ihtimalle gaydir.
yoktur efendim. genellikle duygularının isteği doğrultusunda hareket ettiklerinden bu durumu bi tarafları yemediği için açıkça dile getiremezler. eğer getirebilseler idi "ben senden hoşlanıyorum ama kurstaki kıza çok pis yazıyorum bi de iş yerindeki hatun taş gibi ona da bitiyorum vs." demek zorunda kalırlardı.
samimiyetsizlikle itham edilip, mühebbet ayrılığa mahkum edilecek erkektir.
kişi, kendinden bilir işi.
kendinden emin erkektir. içinde patlamasın.
samimi değildir yalan söylemeye meğillidir,karşısındaki insanın vereceği cevap pek umrunda olmaz.
samimi kendini bilen ve özgüveni yüksek erkektir. iyidir hoştur.
bazen duygusuzlukla suçlanabilir. çünkü kadının içinde bulunduğu duygu ile hisler ile şeyi o an hissetmek zorunda değildir fakat tam duygusunu tanımladığında kadının üzüleceğini bilen erkek politikaya yönelecektir. gözlere bakarak yalan söylemek politikanın başlangıcıdır. bu tür kızları kırmamak amacıyla içinde bulunduğu duygu yerine kızın duymak istediklerini söyleyerek yalan antremanı yapan bir çok politikacı şu an mecliste yaşamına devam ediyor.
şiir yazamayaan erkektir. kızmayın...
sevdiceğini başkalarına kaptırmayı göze alamayan erkektir .
Duygularını açıkça dile getirmemesinin sebebine bakmak lazım bence. Karakter özelliği mi, korkuyormu..Çunki erkeklerin doğru bildiği bir yanlıştır kaçan kovalanır..Hoş bana gelip bir erkek direk duygularını söylese, niyeti yatmak lan bunun derim ve hatta sorgularım. Seni seviyorum dese neden ben diye bile sorabilirim. Sanırım bu biraz da biz kadınlardan kaynaklanıyor. Bence direk söylemesin zaten..Hissettirsin.
karşı tarafın gönlü olmasa bile en azından acaba diye düşündürtür bu yanıyla. boşa seven, gram fark ettirmeyenden 1 adım öndedir nolursa olsun.
Avustralya aborjinlerindendir. her şey gayet açık. niyet belli.
bazen ayıdır; bazense dünyanın en şanslı tatlı erkeği kıza göre değişir. zaten hep kızlara göre yaşıyoruz amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar