yeni yazara hoşgeldin demek lazım. taze yazar hoşgelmiş, sefa getirmiş.
bana kimse hoş geldin demedi protesto ediyorum diyerek bütün yazar ahalisine kırgınlığına anlatıp yeni yazara hoş geldin diyip nickini aşırı felsefi bulduğumuzu bildirmek isteriz...
nickiyle tartışma yaratması olası gözüken tertibim. hoşgelmiş.
düşünmediğni düşünmeyerek anlamayı başararak beni hayreteler içinde bırakmış yazar.

rahlesinden geçmeyi dilerim.
olur da bir yazarla tartışmaya girerse nicki yüzünden çok çekeceğini düşündüren 5. nesil.
en güzel hali aşağıdaki gibidir:

düşünüyorum öyleyse varım
düşünmüyorum öyleyse davarım
*
test ettim kötü oylanan entrylerini direk silen yazar.

(bkz: uludağ sözlük dedektiflik bürosu)
kendine kendisini bu kadar kafaya takmamasını öğütleyeceğim yazar.
gözümün önünde sürekli beliren başlık. hayır tamamen art niyetsiz merakla soruyorum; kendi başlığının altına bu kadar entry giren başka yazar var mıdır diye.
en beğenilen entrylerimin kötü oylanmasına bakılırsa seri eksi oy veren "arkadaş" bana da uğramış. hangi lavuk acaba?
istanbullu, takip edilesi, sözlüksever yazar kişisi. * *
entrylerine baktığımızda hiçbir extra özelliği olmayan 5-6 kelimelik gayet basit entrylerinin bile en beğenilenlerine girmesi, sürekli oylanması, aklıma kötü kötü şeyler getiriyor.
kimin seri eksi oy veren ibne olduğunu herkesin iyi bildiği, sözlük yazarı olduğunu sanıp da türlü türlü yollarla sikindirik entrylerini bir numaraya taşıyan kendini yazar sanan insancık..

başlığına entry yazdıktan sonraki en beğenilen entrylerim şöyleydi;

1. kampusume mescid istiyorum/#2908252
2. turkiye den cikacak nba takimlarina isim onerileri/#3057062
3. sevismek/#1279999
4. super kahramanlarin seks hayati/#1604307
5. yaran diyaloglar/#1829897
6. mehmet okur/#1322022
7. mustafa kemal ataturk/#1284634
8. sahte marka giyen yakisikli genc/#2906787
9. ilk masturbasyon denemesi/#1618804
10. hayko cepkin/#1984728

ancak bu saçmasapan arkadaşa, gerçekleri yüzüne vuran bir entry girdikten sonra son kötü oylanan entrylerime bakalım;

v for vendetta/#1262857
hayko cepkin/#1984728
ilk masturbasyon denemesi/#1618804
sahte marka giyen yakisikli genc/#2906787
mustafa kemal ataturk/#1284634
yaran diyaloglar/#1829897
super kahramanlarin seks hayati/#1604307
sevismek/#1279999
turkiye den cikacak nba takimlarina isim onerileri/#3057062

bu adamın bana takacağını da gabrielll adlı yazar da haber vermişti ben ona entry girdikten sonra. birazdan seni eksilemeye başlar demişti. ahaha ne kadar da haklıymış yahu... verdiğim örnekten de anlaşılacağına göre, bu adam seri eksi oy veren ibnedir malesef. bir eksiciyi daha tespit etmenin burukluğunu yaşıyoruz...

yazar falan sanıyor sanırım kendisini.. arkadaşlarıyla papaz kaçtı ya da fifa 2000 oynamasını talep ediyorum sadece. yazarlık seni aşmış be yavrum. herkes kimin yazar kimin oyuncak olduğunu gayet iyi biliyor merak etme sen.
haa bir de bana kıskanç diyen yazarımsı. herkesin nesli ortada, karması ortada, girdiği entry ve açtığı başlık sayısı ortada..

insan insanda kendini görür demiş goethe bilir misin? bilmezsin büyük ihtimalle.. düşün bakalım bir ne demek istemiş... yok lan düşünme, sen en iyisi bu entry'yi de eksi oylayıp diğer entrylerime geç... sonra da soğuk bir maden suyu al, tuvalete çıkar buraya yapamadıklarını orya s.çarsın...
nick altı entrylerini gördükten sonra kendisinin yazarlıktan ziyade youtube yorumcusu olması tavsiye edilebilir.
(bkz: çocuk)
(bkz: öyle deme be)
yazdığı entrysini okurken nickini gördüğümde beni gülme krizine sokan yazardır.

edit : yanlış anlaşılmasın samimi olarak söylüyorum. nickini çok sevdim.
mal olduğunu bu kadar samimiyetle kabul edendir. bravo doğrusu...
aile bireyimin direği. *