bugün

hepten yaşayan ölüler cehennemine döndüyse sözlük demek ki..

Velkam..
ne olursa ol yine gel.
Ağlama panpiş. Ya da vazgeçtim ağla.
Yeniden Hoşgelmiş yazar. Neden gittiğini hiç anlamamıştım.
pat diye kaçan yazar.

çok ayıp oldu çook..

welcome again.
Sevdiğimiz bir abimizdir.
Yeniden gelmiş olması sevindirmiş yazardır. Hoşgelmiş sefalar getirmiş efendim.
iyi yine Tarkan mış dediğim yazar

Mazallah Yeşilçam Superman ı da olabilir.
Arada acik oylar. Nikini falan da severim.

Varolsun, kalemine kuvvet.
Eski mesajlara bakarken (bkz: dusunceli egoist) nicki ile silik yediğini görüp üzüldüğüm yazar.
Nikini ve yazdiklarini begendigim yazar.

Iyi yazmalar efendim.
Baya baya fincanında kafam kadar kalp çıkan sözlük yazarıdır.
Şimdi sahur yapıyorum aklıma geldi.

Geçen sene dusunceliegoist ile iftar yapıyoruz, ben bayağı bayağı 3 tabak yemek yedim. O, bi tabak çorbanın yarısını içti doydu.
noldu silik mi yedi bu kardeş. iyi bir insan gecen sene isleri kötü gidiyordu umarim toparlamistir. ayrica yürümeyi cok seviyordu.
alllaaaaaammmm yeeerabbbiiim yiicem yazarı. eskiler hortluyo heralde. allaaaam süper kiii. cohozledim :((((((((((((
Bir kere kitap alıntıları kısmında bir resim paylaşan sevgili yazar. Bir türlü bulamadım hangi kitaptandı o alıntı söyle allasen.

"Her gün bir kere küçük düşürülürse derisi en az bir zırh kadar sağlam olurdu" yazıyordu.
Nicki kendisini yansıtan yazar. Bugün sinema biletini yakma uğruna beni görmeye gelen yazar.. sohbeti de kendi de güzel yazar.. özlemişim valla, hemcinslerinin arasında böyle akıllı, anlayışlı birini daha tanımadım. Yengelerin yengesi.
"yerinde dur ulan!" yazarı.
allahım bu kız beni öldürecek. canı sıkıldıkca silik attırıyor. kendine gel kıvırcık. gurbet ellerde beni yalnız bıraktın. hoş değil..................................