bugün

uzun uğraşlar sonunda kurduğum film sitesi.

http://www.durdurfilmizle.com/
ismi iyi ama tasarımı olmamış sitedir.
tasarımı berbat site.
ellerine sağlık.. daha iyileri var en yakın zamanda geliştirmeni bekliyoruz.
durdur izle çalkala izle dırı dırı rım...

isim olmamış.
durdur kelimesi ne alaka çözemedim ama tasarım güzel, ama fazla detay var, ünlü oyuncular felan alakasız yani. en üstteki slider yerine 30 film sığdırsa daha kaliteli olur. sitede kalma oranı yükselir ve googlede yükselir.
Hayırlısı olan sitedir.

-film izleme sitelerinin sloganlarını pek gerekli görmüyorum.
-alan adı değil site de aktif Paylaşım ve keyword metadatası ile Kullanıcı gelecektir böyle düşünüyorum.
-tasarım iyi bir kaç değişiklik ile yerine oturur. ( renk gibi özellikle )
-torrentler varken vip pek fazla gereksiz gibi duruyor yine de site içeriğinde ne sunulduğuna bağlı. na göre ihtiyaca göre karar verilir.

yolun açık olsun dostum.
yine de herkesi lisanslı ve bandrollü ürünleri kullanmaya davet etmek benim için bir gerekliliktir.

-selamet ile.
iSMEN PEK iLGi ÇEKMESE DE iLK BAKIŞTA GÜZEL FiLMELR VARDIR VE TASARIM DA HOŞ. BEĞENiLDi. HAYIRLI OLSUN.
tasarımı fena olmayıp vip olayını gereksiz bulduğum sitedir.
Bence tasarımı gayet iyi olmuş sitedir.
Linke tıklamadım siteyi görmedim ama ismi olmamış sitedir.
hala editör aradığım sitedir.
kazanç alacaksam az da olsa, editör olabileceğim sitedir. zaten film arşivim ve film bilgim bu konuda ne yazık ki en sert şekilde söylüyorum, çok çok iyidir bro.
hayırlı olsun sitesidir. destek olabilirsek ne mutlu.
favorilerime aldığım site.
film izleyecek olursak ziyaret edeceğimiz sitedir.
sözlüğümüzde yazan bir arkadaşımızın sitesiymiş.

artık filmleri buradan izleyeceğiz. hayırlı olsun...
Android e uygulama da yapsın, güzel bir site.
Bir sözlük yazarının kurduğu film izleme sitesi.
Hayırlı olsun.
yazar arkadaşlarımın önerilerine açığım. lütfen mesaj yolu ile dilek ve önerilerini sunsunlar.
torrent diye birsey varken kullanmasi gereksiz site/siteler.
yasaya aykırı olan site.

Neyse siktir et. Güzel filmler koy izlerim.
5561 sayılı kanun ile sunucularında içerik barındırmadığından yasal sorunu olmayan film sitesi.
ayrıca tablet ve mobil desteği mevcut.
baktimda grinin elli tonu filmi 720p olarak gozukuyor sitesidir. ne ara cikti 720psi ? Cam versiyonu var internette. Universal Pictures'ta dayin yoksa zor yani.
film isteklerine yanıt veriliyorsa ve mobil uygulaması varsa, izleme de yanında yat. mobil sitelerin çoğunda aradığım filmleri bulamıyorum, eğer bu sitede böyle bir özellik varsa üye olup siteden bir daha çıkmam *