bugün

hiç bir şey düzelmez. zaten o 2 bira da yetmez. arkası gelir.
akşam saatlerinde yoğunlaşan histir. harbiden de uyuyana kadar düzeldiğine inandırır.
bazen sabah saatlerinde bile gelen his tir.
durduk yere gelmemiştir.

2 bira içince düzelir ama hakkaten.
durduk yere geliyorsa 2 birayla düzelecek değildir. 4-5'ten aşağısı kurtarmaz böyle hislerde.*
genelde bardağın dibinde aranan yanıtların bulunamamasıyla sonuçlanır.
kesik kesik işeme probleminin çözümü için ideal bir fikir olduğu düşünülen histir. çözer de.. at gibi işer eşşek gibi bakarsınız etrafa. ideal..
o his bana altı ay önce geldiğinde, dershaneyi kırıp arkadaşımla içmiştim. Sonrası babamla fırtına dolu bir kovalamacaydı; dershaneye gelmiş beni anons ettirmiş ama beni bulamamıştı. Sonra beni arayıp ne yaptığımı sordu, hiç düşünmeden "dershanedeyim" dedim, aşağıya in dediğinde taksi bulmak için ne yapacağımı şaşırdım, dershanenin diğer kapısından çaktırmadan girdim ama yemedi tabi, eh bi de içki kokusunu alınca(ağzımdaki kavunlu sakızdan geldiğini söyledim kokunun yaa)... O gün bugündür, ailemden habersiz dışarıda kimseyle içemez oldum; içlerine doğuyor yeminle.
Amele olduğunuzu gösterir.
2 bira ile düzeliyorsa zaten bi bok yoktur bozuk olan. sadece canınız sıkılıyordur durduk yerde. iki bira aç, bir film bul izle. hiçbir şeyin kalmaz. mesele 5 6 duble içersem düzelir hissinde. ki onda da düzelmiyor aksine daha çok boka batıyor.
-içince geçiyor mu?
+geçmiyor, acıyı alıyor. bi nevi anestezi..

repligini akıllara getiren histir.
hep olur o. yalnız iki birayla kalmaz, ertesi gün baş ağrısı mide bulantısı ile tekrar bi iki bira içsem düzelir hissi... derken sonsuza kadar sürüp gider.
kafa dağıtmak için gelen histir. evet.
2 bira zihin açıyo diyolar.
uymayın bu hislere sonra bağımlılık yapıyor.
düzelmiyor.
Çokça gelen histir bir zamanlar hala da gelir de artık kullanmıyorum
insanlara dert yanmayı sevmediğimden bira şişesiyle konuştuğum oldu evet doğrudur.