bugün

yedinci nesil bir taze yazar. ne güzel de kokuyor, taze taze. fırından yeni çıkmış gibin.
hoş gelmiş. dolaşsın efendim, bırakın dolaşsın. hanimişde hanimiş.
(#9119498)güldürmüş nesildaş yazardır.**
sözlükteki adam gibi yazarlardan bir tanesidir.
(bkz: tyler durden)
nesildaşım yazar. hoşgelmişler efendim.
Akıllı, zeki ve hoşsohbet yazardır. Aynı zamanda nesildaştır da. Hoşgelmiş. *
2-3 gündür muhabbet ettiğim yazar kişisidir. Nesildaşımdır. Tatlıdır. kıymetlidir. Allengirli işleri sevmez ve karmasında olduğu gibi çevresinde sevilen sayılandır. hoşgeldin kuzucuk...
blade blade diye merak zillerini çaldıran burçtaş.
durden burda tyler nerde dediğim nesildaş.*
savunduğu görüşü vurmadan kırmadan sözlükte çoğu kişide olmasını dilediğim şekilde tartışan yazardır.olması gerektiği gibi olan yazardır.hoşgelmiştir nesildaş yazar. teşekkür ediyorum.
çok şirin sohpeti olan şirin yazardır. her ne kadar nereli olduğunu ve okuduğu bölümü sürekli unutsam da bana tahammül edebilen, çemkirmeyen efendi kişilik * .
bu yazara henüz coşmamış demek, ancak mekanik istatistiklere mahsus bir duyarsızlıktır. çikita muz mertebesinde olması tesadüftür ancak hakikaten büyüktür ama anamur muzu kadar da aromatiktir..
not. kendisini şahsen tanımıyorum ama takdire şayan bir şahıs olsa gerek.
canı elmalı kek istemiş. ben de entrylerine baktım helaldir, afiyet olsun çocuğum dediğimdir. severim düşünen öğrenciyi, yolu açık olsun.
(#10567335)nolu entry sahibi nesildaş yazar.
(bkz: en zayif halka/#10758446)

inanması için araştırma yapması yeterken bok atmanın dayanılmaz hafifliğine yeltenen yazar.

araştırdın mı ?

http://twitpic.com/36wi3b
tarihi gerektiği kadar araştıran ve bilen yazardır. her zaman atatürk e ve milli değerlere bok atan adamların bildiği tarihi, o adamlara yutturabilecek yazardır. iki resim koyarak bu ülkenin değerlerine bok atan adamların sürekli kuyruğuna basacak yazardır...

edit: google a mahya yazıldığında gelen bir dolu çakma fotoğraftan iki tanesini buraya koyan ve nereden geldiği belli olmayan fotoğrafları araştırın diyen, sonra da bok atıyorsun diye yakınan yazarlar ; isteseniz de istemeseniz de bu ülkeyi atatürk kurtardı artık bazı değerleri kirletmeyi bırakın...unutmadan; her saçmaladığınızda sizin tabirinizle bok atacağım ama sizin yaptığınız gibi onu iterim bunu sokarım diye değil "adam" gibi... var mı ötesi?
(bkz: blink)
çok iyi bir dinleyici ve hoş sohbet yazardır. sözlükten eksik olmasın dediğimdir.
hoş sohbet, kafa dengi, matrak bir nesildaş yazardır. olmazsa olmazdır.
(bkz: #11743648) numaralı entry'si ile harika bir tespit yapmış, lafı gediğine koymuş yazar.
(#12034087) entry si ile gönlümü kazanmış yazardır.
kökü dışarda birilerinin kuklası cemaatçilerin desteği ile % 14 oyu ancak alabilen bir partinin iktidar olacağını zanneden dahi kişilik.
--spoiler--
kökü dışarda birilerinin kuklası cemaatçilerin desteği ile % 14 oyu ancak alabilen bir partinin iktidar olacağını zanneden dahi kişilik.
--spoiler--

ne zaman %14 oy alan partinin iktidar olacağını söylemiştir, merak eden yazar kişisidir ve adam olan ispat eder der. öyle atıp tutmayla olmaz. cemaatlerin desteğinin kime olduğunu gayet iyi bilir, kökü dışarıda olan partinin de hangisi olduğu bellidir ki iktidar olduğunda kimlerin desteği olduğu, kimlerin tebrik ettiği görülmüştür. tutup da bazıları gibi hiç bir parti için "%7 ancak alır" diye tespit de yapmamıştır. yazdıklarının sonuna kadar arkasındadır.
(#13011604)

emeğine sağlık.