bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bjk tv de özeti her allah ın günü saatbaşı yayınlanan plaj futbolu turnuvasına ev sahipliği yapan şehirdir.
  ... isildur
 2. 2.
  yılın 12 ayı denizden çıkılabilen, tekin olmadığı kadar güzel bir güney afrika şehri.

  zenginle fakir arasında büyük bir uçurum var. büyük çoğunluğu beyazlara ait villaların etrafındaki elektrikli teller bir insanlık ayıbı olarak her yanda dalgalanıyor. sömürüle sömürüle bugünlere gelmiş yerli halkın yüzünden eksik olmayan tebesümleri ise durban'ı sevmek için yeterli bir neden. resim çektirmek isterseniz, sizi kimsenin geri çevirmeyeceğinden emin olabilirsiniz. caddelerde sokaklarda sizi görünce dans etmeye başlayan insanlara ise isterseniz şaşırabilirsiniz. dünya kupasına özel inşa edilen stadyuma ise, üzgünüm ama, şaşırmaktan başka çareniz yok.
  1 ... nickless cage
 3. 3.
  Afrika kıtasının en büyük avm si olan gateway burada bulunur. Şansımıza christmast diye çoğu dükkan kapalıydı. * şehir merkezi çok tehlikeli. Gece her köşe başında bir çete var. Hatta gemimizden birisi limandan 50 metre gidemeden soyuldu. * bir de çok fazla hintli var lan burada. Niye acaba amk. :D
  1 ... sailone
 4. 4.
  Çok önceden gitmişliğim var. Çok güzel bir yerdir. Beyazlar hala villalarda fakir siyahiler barakalarda yaşıyordu. Çok yüksek korunma ihtiyacı vardı beyazların orda mesela evlerin hepsinin çevresinde elektirikli teller çevriliydi. Bizim evde yoktu sabah maymun sürüsünün sesine uyandığımızı hatırlarım çatıdan tık tık sesler gelirdi. Öyle sevimli ama bayabi vahşi sevilmiyorlar. Gidilip görüleşi bir yer sahili güzel ama köpek balıkları falan oluyor dikkat etmek lazım.
  -1 ... kirgizli