bugün

bir pil markası.
Fena değildir ama sıradan karbon çinko pil de değildir.
Bir sonraki aşk mevsimine kadar idare edecek olduğu iddia edilen pil.

Bir fil kaç ayda bir çiftleşir diye merak ettim. Hamilelikleri 18-22 ay sürüyormuş. Yani şu an kumandamda olan pillerin yaklaşık 16-20 ay daha bitmemesi gerekiyor ki bir sonraki '' aşk mevsimi''ne kadar idare etsin.

intihar ederken kopan ip yüzünden yüklüce tazminat alan kadın gibi bu piller 16-20 ay içinde biterse Bi dava açma hakkım olur mu acaba?
ürettiği ufak kalem pillerin üstüne her ne kadar şarj edilemez ibaresini koysa da, şarj edilebilir piller üreten bir pil markası. yani en azından bendeki pil şarj edilebilir. tesadüf eseri bir deneyeyim dedim, gayette şarj aldı ve şuan kullanıyorum. yine o muazzam dayanıklılığını koruyor.

şarj edilebilirliğini gizlemelerinin nedeni, pazarlama stratejisidir diye düşünüyorum. bitince insanlar hemen atsın, sonra para verip yenisini alsın gibi. piyasadaki normal pillere oranla, fiyatı da oldukça yüksektir. yani baya iyi kazanıyorlardır camişler. neden bu kadar dayanıklı olduğu da anlaşıldı. şarj edilebilir olduğu için.

şarj edilebilir pillerin belli bir kapasitesi vardır. miliamper (mah) diye adlandırılır. bu elimdeki pilin kaç mah olduğunu bilemiyorum. yazmamışlar, ama dayanıklı olduğunu baz alırsak, 1000mah'den aşağı değildir diye düşünüyorum. çünkü, çünkü gerçekten çok dayanıklı bu lan! göt kadar kumanda pilinden bahsediyoruz değil mi?
powerbank'ı çıkmış
görsel
görsel
sanılanın aksine en iyi pil olmayan abd'li pil ve batarya markası. bugün youtube'da denk geldiğim "en iyi pil hangisi?" isimli profesyonel deney ve gözlem videosunda bu markanın ne kadar tırt ve balon olduğunu anladım.

https://www.youtube.com/watch?v=DgMrJGjtHok
Mouse, klavye gibi aletlere taktığınızda, taktığınız tarihi unutmuş olursunuz bittiğinde. Kalitesini gerçekten ortaya koyuyor.

Daha önce de söylemişim yine söylüyorum; indirimde yakalarsanız amcaoğlunuzu falan satıp stoklayın.
ulustan, 1.5 tl ye 4lü megapanther marka pil alıyorum.
bırak duracell i bizim mahalledeki trafoyu bile siker.*
duracell de on numara ama megapantheri bir deneyin derim.
fiyatı da çok uygun.
35 euroya aldigim pil şarj cihazi 3-5 ayda yandı, yakışmadı.
indirime girdiği zaman hunharca alınması stoklanması gereken pil markası. Gerçekten hakkı var yani söylendiği kadar. Ama az pahacı ibneler.
bunu oyuncak arabanın içine koymuşlar, yalnızca bir defa şarj etmişler, 106 km yol gitmiş, dünya rekoru kırmış.

http://goo.gl/ecsM9n
son kullanma tarihine 3 yıl kala akan pildir. kumandadaki 2 pilden birinin birden biten yarı yolda bırakan pildir.

bim market yada şok market pilleri ucuz.
görsel
Sıradan karbon piller ile kendini kıyaslayarak kalitesini gösteren pil.

En güzeli tabi ki.
Ben mouse'a takıyorum 6 ay arkama bakmıyorum.
hiçbir zaman almadığım değilde alamadığım pil markasıdır.
pil denince akla gelen marka.
xbox 360 controlleri çalıştırabilen tek zıkkım her gün öbür sokaktaki groseriye gitmeme sebep olan pil
üstünde "press" yazan iki tane daireye bastırınca, ne kadar kaldığını gösteren pilin markasıdır. ilk başta pili incelerken taşağına yazmışlardır diye düşünmüştüm. bendeki de kafa amk, sonra bastırdım hakikaten kırmızı-yeşil bir şeyler yandı. vay anasını satıyım, hakikaten mağarada yaşıyormuşuz.
fiyasko çıkan pil.
Mp3 çalarıma almıştım, 2 günde bittiydi.
Ünlü zengin warren buffett tarafından satın alınacağı söylenen marka.
10 kata kadar daha uzun ömürlü (sıradan çinko karbon pillere göre) .
10 kata kadar daha hizli.
Bir turkcell şirketi gibi duruyor ama değil.
Son reklamında anneağğ diyen bebenin itici olduğu pilci.
mouse için denediğim tüm piller 1-2 gün zor dayanırken mouse off haline getirmediğim halde bile 2 hafta dayanan pildir.
pil alınacaksa duracell alınmalı.