Advertisement

 1. 1.
  güzel yazan, dumanı üstünde 6.nesil yazar.
  (bkz: hoşgelmiş)
  ... badhabit
 2. 2.
  bana ayar veren tek yazardır, tebrik ederim...
  1 ... demolay
 3. 3.
  hoşgelmiş yazarımız.
  ... coskun373
 4. 4.
  dosttur. vazgeçilmeyendir. bir araya gelindiğinde,zaman en son vedalaştığınız yerden akmaya devam eder. herkes gitse bile kalacağından emin olunandır. bi'tanedir.
  ve dahası ; sabahın ilk saatleri 2 kızcağız meraklı gözlerle bakan erkeklerin çoğunlukta bulunduğu bir mekanda ne maksatla bulunur sorusunu tek sorabileceğim zat-ı şahanedir. eylem ortağımdır çünkü.
  ne maksatla mı bulunurlar ?
  işkembe çorbası içerler canım*
  ... intiharetmeleyla
 5. 5.
  terbiyesizliği ve kur'an üslubuyla alay etmeyi açık fikirlilik olarak gören, kendi değerlerine sahip çıkmayı ise tahammülsüzlük oalrak gören yazar. a"fferin lan siz harbi kanka mısınız lan? aynı mahalleden mi giriyonuz sözlüğe?" diye sormak isterim.
  3 -2 ... pergamon
 6. 6.
  şahsımı entrylerini eksilemekle suçlamış yazardır. "sen kimsin lan? benim 2 yıl önce girdiğim entryler seri eksileniyor senden mi biliyorum?" demek istiyorum kendisine. farklı fikirlere açığız ama kur'an üslübuyla alay edilmesine tahammülümüz yoktur. bu ne geniş midelilik lan?
  1 -4 ... pergamon
 7. 7.
  kendisini onun entryleini eksilemek gibi bir fantezi içine girdiğime inandıran fantastik yazar. başka işim mi yok lan? ayrıca kankaları da hep yanında ne güzel ne mutlu size.
  1 -3 ... pergamon
 8. 8.
  (#5619402) kendisinin sıkıntısını görüp biraz rahatlaması gerektiğini düşündüğüm yazar.
  2 ... valtertablet
 9. 9.
  (#5619402)çok iyi çok hoş yazar.

  ayrıca hoşgeldin diyoruz.

  12 entry daha girdik mi gitti gider ben söyleyeyim. (türkçe'de yazması çok zor kelimeler olduğunu gitgide keşfeder oldum.) -noktamı koyim da gammazlamasınlar.-
  2 ... beitar jerusalem
 10. 10.
  kıyamadığım yazar. bir entry de benden olsun.
  1 ... lost little girl