bugün

doğuşun beyin salgı ve beyin nöron bağlarının ne kadar tahrip olduğunun sonucudur... sözlüklerde yazar olmasını tavsiye ediyoruz, biraz beyni gelişir..

http://magazin.haberturk....gustan-bir-bomba-poz-daha
Espiri anlayışının olmadığını gösteren ''Doguş vakası'' fotoğrafıdır.
çatalın büyük bir kısmının gözükmemesi düşündürücü ve bir o kadarda ürkütücü durum.
çatalı komple alamamış olması bizi üzmüştür...
poposuna çatal sokmuş sandım ilk gördüğümde neyse açıklamasını yapmış bari.
doğuş kesinlikle uludağ sözlüğü takip ediyor. Dikkat doğuş aramızda.
(bkz: çatalı görünen hatunlar)
ülkemin ünlü kişilerinin ünsüz sazanları nasıl avladığının kanıtıdır. ulan başka işinizdemi yok doğuş un çatalına taktınız. balbay a içerde 1001 gece masallarını çeviriyorlar sizin yaptığınız işe bakın.
Saksı, çatal, pampis, esra, ceyda
Bunlar babadan oğula nesil heralde.
(bkz: göte çatal sokmak)
inşallah göte giren şemsiye açılmaz deyimini uygulamalı olarak twiter'da resimlemez.
doğuşun döl israfı olduğunu kanıtlayan fotoğraflarından biri.

acilen sevişmesini öneriyoruz. saksı ve çatal fantezisi hiç hayra alamet değil.
nimet yenen seyi almis k.cina yerlestirmistir lan.. iyyykk.. pislik.. bunun evinde hic bir sey yenmez haci diyim size bak.. hele su mu icmeye kalkarsiniz allah muhafaza o bardaklarla daha once neler yapmis olabilecegini dusunmek bile istemiyorum.
saksıyla çekilen fotoğraf sonrası "doğruluk mu cesaret mi?" oyununu oynadığını söylemişti. acaba bu resime ne diycek? şimdiden korkmaya başladım...
türk düşünürü hilal cebecinin erkek versiyonu olan sevgili doğuşun zeka parıltılarıdır . bir kez daha ayrılmasaydılar, evlenseydiler dememe sebep olan fotodur.

not: evlenip çoluk çocuğa karıştıklarını düşündümde, harbiden korkunç. *
fotoğrafın çekildiği evdeki kapıya bakılırsa maddi durumu hiç de iyiye gitmeyen kişinin fotoğrafı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar