Önce üflemek suretiyle üç kez öpüp başına koyarsa birşey olmaz diye düşünüyorum.
Önce üflemek suretiyle üç kez öpüp başına koyarsa birşey olmaz diye düşünüyorum.
Şimdi bu çocuk 3 4 yaşına geldiğinde ona "seni leylekler getirdi" derseniz hasiktir lan ordan anamın amından canlı yayında düştüm der.
Beni misal 9 yaşına kadar öyle keklediler hep.
Hadi her şeyi anladım da para kazanacağım diye peki ya diğer çocuklar görüyor nasıl bir şey ulu orta yaşanması.

Yemin ederim yazamadım cümle kuramıyorum şu an durumu açıklayamadım.
Bilimi, insanları, toplumu reddeden kimi tarikatlar var, her şeyi doğal ve kendileri yapmaya çalışıyorlar, amaç tanrı'ya daha yakın olmak, aradaki bağlantıları, aracıları kaldırmak; ölürse tanrı istedi diye öldü, kaderi buymuş, müdahale etmedik savıyla üzülmüyorlar vs. Onlardan birine mensup galiba bacımız.
yemin ederim kanım dondu.

bende böyle bi kudret yok, gelecek annelere hayatlarında başarılar diliyorum.
https://m.youtube.com/wat...outu.be&v=x6k3rNrpcMU

Alman youtuber ablanin yaptigi salak bir eylem.
Cocugu dogururken yere dusuruyor madem kendin dogurmak istiyosun cocugu neden tutmuyorsun mk.
Bu yabancilarin hastaneye gitmiyorum cok dogalim evde doguruyorum tribini s.keyim.
Diger cocuklarin gormesi gereken bir manzara mi bu?
Bunlarin hicbiri bir turk annesi etmez.

Hayir bide bebek mosmor oluyor ya kordonu boynuna dolansa ya yere dustugunde travma gecirse olseydi dogum yaparken odadaki diger insanlar olusabilecek kotu bir olaya mudahale etmek icin varlar zaten. Tek basina hepsine yetismeye calis mk karisi. Ya bebek cikmasaydi takilsaydi oyle dolasacakti herhalde.
Bebegin hayatini tehlikeye atan kadindir.