bugün

samanlıkta iğne aramaya benzer günümüzde insan sayısı çok az denk gelecende ohoooo günümüzde insanlar insanlığını her geçen gün kaybediyor.

bir de doğru olacan sen iyi olacan ki doğru bulsun felan diyenler oluyor. hangi ütopya da yaşıyorsa kitapta teoride 2+2=4 eder ama hayatta pratikte öyle olmaz.

şunu söylüyorum önceden bir sürü ortama girdim bir sürü insanla olayla karşılaştım şu günümüzdeki yaşananlar kadar iğrençine rastlamadım. eskiden kötü derdim şimdiki olaylar karşısında çok masum kalıyorlar.
hadi aileni kendin seçemiyorsun ama evleneceğin kişiyi sen seçiyorsun sonuç ne mi bakıyorsun aslında hiç tanıyamamışsın.
Samanlıkta iğne aramaya benzer eylem.

Ta ki Bir gün kalbindeki yalnızlığın yangınından alevler saçılıp samanları yakıncaya dek.
Hiç kolay değil hele de bu devirde.
Bırakın o sizi bulsun.
Doğru insan diye bir şey yoktur. Iyi sevişen insan diye bir şey vardır. Soyunun oturmaya mı geldik.
Önce doğru insan olmak gerekir.
Dogru insan bir kişi degildir bence hayat ara sıra karşımıza birbirimiz için dogru olan insani cikarir ama biz ya farketmeyiz ya cesaret edemeyiz ya hayat izin vermez işte bişeyler bişeyler doğru insanı buldugunuzu dusundugunuzde onun icin cabalayin ama tum cabalariniza ragmen olmuyorsa hayat karşiniza baska dogru insanlarda cikaracak önünüze bakın.
Doğru insan ve doğru zamanın aynı ana gelmesiyle anlam kazanır.

Ruh eşi denen bir zamazingoyla ömür tüketmemek gerekir, kişiliğinize, fikirlerinize, algısıyla, yorumuyla size en yakın insan doğru insandır.
cevabı doğru insan olmak olan sorunun başlığıdır.
allah nasip ederse bulacağıma inandığım.
her şeyin hayırlısı.

doğru insan en iyi veya en güzel insan demek değildir.
insanın en az sorun yaşayacağı, içine sineceği ve en iyi anlaşacağı kişiyi bulmasıdır.

Karşılıklı sevgi, sadakat, saygının olmasıdır.

O yüzden her şeyin hayırlısı.
isteğim, dileğim budur.
Bazen keşke oda doğmadan belirlenebilseydi diyorum. Oysa aile olarak seçebildiğin tek kişi bu kadar da zor olmamalıydı. Bu o mu ? Sorusuna yanıt aramakla geçiyor en güzel yaşlar.
Denemeden bilemezsiniz, sans vermeyenlere yüzünden nice mükemmel ilişkiler baslayamadan bitmiştir.
ben yanlış bir insan olduğumdan muhtemelen gerçekleşmeyecek olan.
Doğru insan karşılıklı bulunur tek taraflı değil sen buldum sanarsın ama onun için doğru insan olmayabilirsin bu konu biraz çetrefilli diyalog önemli çok iyi diyalog kurun benden bu kadar hadi bakalım çekirgelerim görem sizi.
Başınıza gelebilecek en güzel şey.
Ben o kızı buldum, ama ilk adımı bi türlü atamıyorum. Kız anlıyor zaten hoşlandığımı, ama bağlanma ve reddedilme korkum var.
Kız da kafamın aynısı.
Hayattaki tüm şansı burda kullanıp hayatın devamında avcunuzu yalarsınız. Hahah.
Nasıl bulunur bilemedim hala bulabilmiş değilim.
Bulsam da asik olsam artik. Asik olmayi cok seviyorum. Dogru kisiye asik olsam bi de oy oy.
Son bir dilek alacağım var kayıp giden yıldızlardan..
Yıllardır aradığım ve arayacağım insan tipidir... her gece uyuyamıyorum sürekli onu düşünüyorum ama onu tanımıyorum... kim bilir... belkide gerçek aşk çok uzakta veya tam dibimdedir...
mit olduğuna inandığım yeni yeni gerçek örneklerini gördüğüm konu.
insan denen canlı sürekli değişiyor, sürekli farklılaşıyor. 20’li yaşlardaki “doğru insanınız” 30’a geldiğinizde o kadar da doğru olmayacak sizin için. 30’larda bulduğunuzu sandığınız doğru insan da 30’ların sonunda doğru gelmeyecek size. O yüzden bulduğunuzu sandığınızda da çok güvenmeyin. Kendinize de, karşı tarafa da.
bir defa insanın güveni kırıldığında yeni birini tanıyıp güvenmek o kadar zorlaşıyor ki sanki bir daha asla güvenemezmiş sevemezmişsin gibi geliyor. ama hep umut ediyorum birisinin bana tekrar birine güvenip sevebileceğimi göstereceğine.
Bugün adana'daydım.

Kızların geneli tipten belli çakal. Öyleleri sevmem oldubitti. Neyse.

Neyse. Adana, Saydam caddesi, çetinkaya civarı kırtasiyede bir kızla karşılaştım, üstünde Beyaz bluz vardı. Adı ö ile başlıyor. Ayak üstü sohbet de ettik. Milliyetçi de bir çizgideydin. Ağırbaşlı ve güzel bir kız. Türk fenotipindeydi, beyaz tenli, fiziği güzelce. Sanırım üniversite 1.sınıf. Ama ayak üstü sohbeti daha fazla ilerletemedim.

Doğru kız sen olabilirsin.
Burayı okursan beni bul. *

Neyse bu itiraf rezilliğini yapmamıştım.
Mezun olarak yapmış bulunuyorum. *

Daha önce adana'da seyhan araştırma ek binası kantininde böyle anlık etkileşim olan bir kız olmuştu. Toplamda 3 kez kadar olan etkileşimim 2'si adana'da olmuş oldu. Mersin, gaziantep gibi yerlerde yaşamadım bunu. *

Neyse herkes yalan. *
doğru insan eski sevgilimdi.
Eski mi bilmiyorum gerçi. *