bugün

(bkz: alsancak)
envai cesit dergisi bulunan günlük gazeteni okuyabilecegin calısanlarının ve sahibinin cok candan olan en büyük özelliğininde türkce rock parcalar calması olan güzel gidilesi cafe.

edit:gazete sadece radikal ve hüriyet varmıs
izmir kıbrıs şehitlerinin en guzel, en rahat ve ferah cefelerinden biri..çaldıgı turkçe rock şarkılarının yanında geniş bir iç mekana sahip olması, çalışanların nazik ve candan olması, her turlu dergi ve gunluk gazatelerin olması, zengin ve lezizmenusu ile ayrıcalıgını açıkça ortaya koyan bir cafe..
izmir/ Alsancak / kıbrıs şehitleri mevkiinde ikinci kat cumbasında oturmaktan oldukça zevk aldığım hatta sol cam kenarında kurşun kalemle minicik adımın yazılmış olduğu sıcak çikolatasını kesinlikle önereceğim harika cafedir.
doğa cafe tasarım olarak harika bir yer. fakat orada kesinlikle makarna yenmemesi gerekir. kesinlikle... napoliten kusmuk gibi, çin tavuğun da çin tavukla alakası yok. evet çalışan kişi (zaten 1 kişi vardı) saygılıydı ve söylediklerimi dikkatle dinledi umarım ciddiye almıştır. ama tavsiye etmediğim bir mekan... hamburger ve patatesler buz gibiydi, salatalıklar da yazdan kalma gibiydi. son derece berbattı... o paraya gider alavarada 4 tabak makarna yerdim. ama olmadı. yine söylüyorum. bana bir şans daha ver, alavara.

edit: yalnız doğrusu doğa cafe olacak. doga ne lan !
Izmir alsancakta bi mekandir.Makarnasi guzel sayilabilir. Balkon kismini kesinlikle tavsiye ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar