1. 1.
    dota tarihindeki oyuna bağımsız geliştiriciler tarafından getirilmiş en iyi oyun modudur. oyuncusunun yarısı dota bilmeyen insanlar. adam lol cü ama indirmiş dota yı o modu oynuyor, böyle cok fazla insan var *

bu mod öyle bir şey ki gelecekte bunun benzeri onlarca oyun görebiliriz buna bakarak yapılan. hatta mobil versiyonunun yapılıyor oldugunu da duydum auto chess in.

steam de 3 5 oyun dışında 100bin anlık oyuncu sayısını gören oyun yok neredeyse ama basit bir geliştirici 300bin anlık oyuncusu olan mod yaptı.

ilk cıktığından beri deli gibi oynuyorum, dota gibi bağımlılık yapıyor ne yazık ki * uzun uğraşlar sonucunda rankımı Rook3 yapmayı başardım.
    ... kitap okuyamayan insan
  2. 2.
    (bkz: auto chess)

Başlık böyle açılsa daha iyi olurdu ama neyse.

Dotanın custom game modudur. Gelişmesi gerek elbet sıkıntıları var ama bir saran bir daha bırakamıyor. Daha çok şans oyunu fakat elbet oyun bilgisi de gerek.
    1 -1 ... zero two
  3. 3.
    Dotayı siken valve dotayı sikmeye doymuyor ki böyle bir saçma şey koydu oyuna ulan amkdumun valve destekli turnuvalar olmasa adeta oyun öldü eskiden bi oturuşta 6 7 saat oynadığımız oyun artık bitse de kurtulsak modunda 1 2 oyun anca oynanıyor yetkililr uyumayın.
    ... anankim skywalker