bugün

Küçkken kendi az lolipop yalamamıştır.
Yiyiş tarzına göre.
ahlaksız abazandır.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
kendisi nasıl yiyor. hayır anlamadığım erkek yalayınca tahrik olanlarda var? eşcinselleri yoksayamayız heralde..mevzu zihniyet kadın erkek yalama değil..
her mahallede rastlayabileceğiniz erkek tipi . genellikle sana vereni ***iyim diyebileceğiniz şekilde bi' görüntüye sahiptirler .
Kızına göre değişir. Margot robbie gibi bi barbi yiyorsa insan azar.
Tahrik oluyorsa eski yaladıkları aklına gelmiş olabilir.
en çok dondurmayı seven-yiyen çocuklar. bu yobaz takımının yurt kur'an kursu adı altında mekanlarında ufacık kız erkek çocuklarına taciz tecavüzlerinin nedeni anlaşıldı.
sikinden asılması gereken denyonun tekidir. evlerden ırak böylesi.
Açılın beyler ben kahramanmaraş’ın aşağı yabalak köyünden ökkeş, 13 yıllık dondurma ustasıyım, öyle Ökkeş dediysek aşağı yabalak dediysek cahil cühela bellemeyin anam babam usulü dükkanımız yok bildiğin gelato atelier. Değil ruhr bölgesinde olsun Avrupa’da benden iyi dondurma yapan bir babayiğit tanımıyorum, şansölye merkel olsun, till lindeman olsun, Sibel kekilli olsun hep benden yer. Hele Stracciatellalı dondurmada üstüme yok.

Geçen obendorf’tan 2 kız geldi, zvay ştük mit şokolade bitte dedi, kızlar çok belli köylü tipler normal zed jeneratsyon deel. Ben bunların dondurmasını çıbıınan abidik gubidik dönderirkene lacivert takkesini yedigim bi ibrahimağacımıdır nedir bi emmi bi yandan cıks cıks cıks ediyor bi yandan da hendiynen bunların görüntüsünü çekiyor, ben aldım o demir zopayı bu ölmüşüne göçmüşüne tükürdüğümü dom platza kadar kovaladım. Hele bağele, sana mı kaldı yavşak milletin başı kıçı.

Efenim bu arada müessesemiz prinziplemarkt daimler-weg 15’te, sokak aynbanştraze olup terste kalmamak için kilise tarafından gelin, çarşamba halk günüdür, gutın apetit efenim!