bugün

dondurma yiyen kızdan tahrik olan yobaz

Açılın beyler ben kahramanmaraş’ın aşağı yabalak köyünden ökkeş, 13 yıllık dondurma ustasıyım, öyle Ökkeş dediysek aşağı yabalak dediysek cahil cühela bellemeyin anam babam usulü dükkanımız yok bildiğin gelato atelier. Değil ruhr bölgesinde olsun Avrupa’da benden iyi dondurma yapan bir babayiğit tanımıyorum, şansölye merkel olsun, till lindeman olsun, Sibel kekilli olsun hep benden yer. Hele Stracciatellalı dondurmada üstüme yok.

Geçen obendorf’tan 2 kız geldi, zvay ştük mit şokolade bitte dedi, kızlar çok belli köylü tipler normal zed jeneratsyon deel. Ben bunların dondurmasını çıbıınan abidik gubidik dönderirkene lacivert takkesini yedigim bi ibrahimağacımıdır nedir bi emmi bi yandan cıks cıks cıks ediyor bi yandan da hendiynen bunların görüntüsünü çekiyor, ben aldım o demir zopayı bu ölmüşüne göçmüşüne tükürdüğümü dom platza kadar kovaladım. Hele bağele, sana mı kaldı yavşak milletin başı kıçı.

Efenim bu arada müessesemiz prinziplemarkt daimler-weg 15’te, sokak aynbanştraze olup terste kalmamak için kilise tarafından gelin, çarşamba halk günüdür, gutın apetit efenim!
güncel Önemli Başlıklar