bugün

entry'ler (21)

parti

benzer siyasî görüşleri paylaşan kişilerin bir ülkenin yönetiminde söz sahibi olmak üzere kurdukları örgütlere verilen isimdir.

hayatının aşkı

bulunca onun uğruna ateşe girebileceğiniz insan.

rakıyı icat eden adam

efkarın dibine vuran abimiz olduğunu düşünüyorum. türk olma ihtimali 89%.

yanlış kişiye mesaj atmak

Hayatın sonunu getirebilecek, keşke elim yanaydı da yapmayaydım diyebileceğiniz eylem.

9 yaşındaki çocukla evlenen insanın ahlakı

insanın derken? Ortada insan denecek bir canlı olmadığına göre ahlakı da olamaz. Saçmalıktır!

pizza

ekmek üstüne çeşitli yiyecekler atarak hazırlanan italyan yemeği.

ateist erkeklerin iyi sevişememesi

Yanlış bir inanç. Ateisti de Allah yarattı. Ama şimdi Allah yapıyosa bu olayı bilemem yani.

günaydın

Sabah uyanınca söylenen günün aydın olsun anlamına gelen kelime.

türkiye de ünlü olmanın en kısa yolu

milleti güldürmektir. en kolay şekli vine'dir.

hiç sevgilisi olmamış erkek

13 ve 14 mayısta acı çeken erkek. genellikle üniversite sondan sonra bu tip erkek kalmaz.

mastürbasyon

özellikle ergenlikte başlanan cinsel yoksulluktan dolayı el veya yapay araçlarla tatmin olma .

aşk

tarif edilemeyecek şekilde insana yaşama hedefinin "o" olduğunu hissettiren bir duygu. ayrıca hayat bir yerde aşk gördümü hemen kalbine hançeri batırır.

en güzel kokan şampuanlar

(bkz: ipek şampuan) tabi bazı modelleri mi diyim ürünleri mi diyim versiyon mu diyim.

bir kızın en güzel yeri

baktığın zaman içindeki aydınlığı görebileceğin, baktıkça içini açan rengi önemsiz gözleri.

moderasyon

bir sitede yazdığına göre: Bir gruba üretken ve sistematik şekilde çalışması için yardım etmektir.

parayım ama kro bende

doğrusu kroyum ama para bende olan ama bilerek parayım ama kro bende olarak yazılmış gereksiz kelime topluluğu .

doğum günleri

yokluktan varlığa geçişin kutlandığı gün. gerçi yokluktan yokluğa geçiyosun ama olsun ya .

kim kardashian

malum sitelerde sıkça Kim Kardashian breaks the internet again gibi reklamları görülür.

dünya dilleri

2090 a doğru sadece 1 tane kullanılacağı düşünülen kelime ile ifadeyi sağlayan soyut bi' şey .s

dondurma yiyen kızdan tahrik olan yobaz

her mahallede rastlayabileceğiniz erkek tipi . genellikle sana vereni ***iyim diyebileceğiniz şekilde bi' görüntüye sahiptirler .