bugün

Bunların alayı şark kurnazı liseli ve abaza. Otibircileri sizi. Burda da var bitane oblardanm liseli geri dön ayak kokuku cemaat evine.
Bu bayram da kim bilir kaç akrabasını kupon+kart+sistem açığı ile donuna kadar soydu şerefsizler.
Anlamını bilmiyordum ama entryleri okuyunca adamları takdir etti.
muhtemelen çocukların oluşturduğu grup. herif 9 liraya kulaklık alıyor diğeri kargom geldi 2 lira kargo ücreti ödedim diyor. 9 liraya kulaklık alanlar siparişi 2 lira kargo parası vermemek için iptal ediyor. ya çok fakirler yada hepsi 11 yaşında. tek tek pm atıp herkese 2 lira atasım geldi aga bu nedir
bu adamlar gerçekten çok yardımsever, bir soru sordum 5-6 kişi pm attı hemen cevapladı.

steam'dan ucuza oyun aldım, bedava oyun keyleri koyuyorlar.

10 liraya laptop deniyor, oha dedim .gerçek dediler ne sandım yar**m tarzında havaları var.10 lira laptop düzeltiliyor ve hediye kuponu veriliyor.15 tane sipariş ederseniz, hediye kuponu 5 lira olsa, 75 lira bedavadan paranız oluyor.

gerçekten 4.boyut gibi bir ortam orası, başka insanlar var.
indirime giren ürünü aldıktan sonra,ürünü aldım bu ne işe yarıyor gibi soruların sorulduğu yerdir. Ygs/lys bölümünün çok faydasını görmüştüm Zamanında tüm sorularımı çözerlerdi gençler haklarını inkar edemem bak.
sa gençler.

aklınıza bi şey takılırsa sıcak fırsatlar,konu dışı ve ygs-lys bölümündeyim.(nick:mantık ve akıl)
kimmiş beni aşşağılayan anını karışlarım.
--------------------------------------------------------
Nvidia GeForce 8800 GS / ATI Radeon HD 3870 ekran kartı modellerini ve Intel Core 2 Quad işlemci Radeon HD 5850 / Nvidia GeForce GTX 470
steam üzerinden 1-2 kuruşlar zengin olacak tayfa
konu linki: https://mobile.donanimhab...rToGo=112848845#112848845

konudan doğrudan alıntılıyorum ki aydınlanın:

"Bu şekilde satış yapmanız, sizin çoğu satışınızdan 1-2 kuruş belki daha fazla zarar etmenize sebep olduğunu biliyor muydunuz? "En düşük fiyat" değeri kartın satıldığı en düşük fiyatı gösterir. Yani birisi 20 kuruşluk kartı hızlı satılması için 18 kuruşa satarsa; o karta sahip olan herkeste "En düşük fiyat" 18 kuruş olarak görünür. Ve doğal olarak bu değere bakarak satış yapanlar kartın gerçek değerinin altında satış yaparak hem kazancını hem de piyasayı düşürür.

Eğer "gerçek" bir satıcıysanız ve kuruşlarla ifade edilen değerlerde kartları satarak Steam'da tabiri caizse "ek gelir" elde ediyorsanız bu 1-2 kuruşun uzun vadede size neler kaybettireceğini de az çok kestirebilirsiniz. Bu hızlı satmak için ödün verdiğiniz 1-2 kuruşlar toplanarak her ay size elinizdeki bazı kartları bedavaya satmışsınız gibi zarar olarak geri dönecektir. Böyle yaparak kendiniz zarar etmenin yanında piyasayı etkileyerek diğer satıcıların da zarar etmesine sebep olacaksınız. "
öyle bir amazon rehberi konusu vardır ki aklınız hayaliniz durur. 2200+ sayfa şu an binlerce yorum. ülkemizde 2000 civarına satılan gtx 1080 tarzı kartları kargo+vergi dahil 1000 lira civarına alan mı dersin yine 300 liralık skechers ayakkabıyı kargo dahil 90 liraya alan mı dersin. şahsım adına bende faydalanıyorum bu konudan.ülkemizde fiyatı 450-800 lira arasında değişen logitech 7.1 kablosuz g930 kulaklığı vergi kargo dahil 240 tl ye aldım. ha yine ülkemizde %50 indirimle 450 tl ye satılan çok güzel bir mekanizmalı Kronen & Söhne saati kargo dahil 35$ a aldım. demek ki neymiş var olsunlarmış.kahrolsun modern kölelik yaşasın haklı kapitalizm isyancılığı.
hakkında yazılanları her okuduğumda beni neşelendiren tayfa. özellikle ekşide yazanlar bi acayip komik. var olsunlar.
yönetici bi arkadaş çekiliş açmış çekiliş sonucunda nokıa 206 verecekmiş birine.

telefon bu :
görsel

telefonun kulaklığı yok, garanti yok şarj kablosu varmış bi tek.

göndeyiye 15 sayfa "katılmak istiyorum". "babaneme veririm amk beni de yaz","babama veririm" diye yorum bırakılmış.

her sayfada 60 adet yorum var. toplamda 900 kişi katılmış oluyor.

ben böylebi açlık görmedim yeminle. iphone falan verecem dese ülke çapında gündem olacak olay.

not: çekiliş devam ediyor katılabilirsiniz.
Avantajixle artı 200 chip para puan ile 50 liraya getirdiğim forumdur.
indirimli vibratör bulsalar kapış kapış alırlar, dursun belki lazım olur diye. çok komikler evet ama hayat pahalı be kardeşim. tamam 1 lira indirim için sayfalarca konu açıp tartışmak, sinekten yağ çıkarmaktır. ama yine de neyin nerede ucuz olduğunu iyi bilirler. bir gün boş vaktim olduğunda aralarına sızmayı düşünüyorum. kapitalizmin bug'ını bulmuş herifler, helal olsun.

bir gün donanımhaber ölücüsü olacağım. kulağa çok farklı geliyor. boş zaman işi yemin ederim. ağır işsiz olduğumda deneyeceğim.

+merhaba, ben donanımhaber ölücüsüyüm. a101'deki ucuz birşah sütlerini bile indirime girip 70 kuruştan 65 kuruşa düştüğünde alıyorum, aile ekonomisine katkıda bulunuyorum. bakkalda satılan, eşşek sidiği gibi kristal kolanın küçük şişesi 45 kuruş olmuş, gideyim de bitmeden üç tane alayım.

süper olay.
benim yanımda halt etmiş ölücülerdir sosyal medya ölücüsü olan ben 2 haftada sosyal medyadan oradan buradan sinema biletinden tut tiyatro biletine oradan tut kitaba formaya, valizine kadar ederi 500 tl'yi geçkin hediye kazandim. Onlar da indirim pesinde kossun.
deli gibi güldüren, nevi şahsına münhasır, internet aleminin orijinal adamlarıdır. allah tuttuklarını altın etsin.
bunlardan 4 tanesinin kurbanda danaya girer gibi hisseli 2. el araba almaya çalıştıklarını gördüm. adamlar sıçsalar betonu delerler.
https://mobile.donanimhab...a-bileti-bitti--123968903

58 kuruşa sinema bileti+kalem almışlardır
Tüm Forumlardan tiksinme sebebidir. Ulan internet parası vermiyor musun bu nası bi zihniyettir. Bu forumlarda takılanların alayı troll engelleyemiyorsun da. Sırf bunlar yüzünden ilgi alanıma girmeyen hiçbir foruma üye olmam. Sadece okurum o da genelde bi halta yaramaz
aklınıza gelebilecek herhangi bir konuda bilgisi olsun veya olmasın görüş bildiren insanlar oldukları için.
Lan bu adamların hepsi tam bir ruh hastası varya bazen foruma girip bunların pazarlık yapma şekillerini okuyup gülüyorum adam kamerayı 300 tlden koymuş adam diyor ki kameranın piyasasını bilmiyorum ama en fazla 150 eder ben ise 90 tl veriyorum lafa bak amk.
58 kuruşa sinema bileti alıp adeta sömüren, şimdi ise kahve dünyasını batırmaya niyetlenen forum grubu. Birisi "Bu arada böyle bir kampanya vardı geçen sene 5 içecek kazanmıştım. Aile boyu gitmiştik. Birimiz latte birimiz mocha birimiz sıcak çikolata almıştık. Sıcak içecek farketmiyor yani"diye yazmış. Adama bak amk, aile boyu ölücülük yapmış.
çöp kelimesini çok severler.
ucuz diye at bakım seti alan insanlardır.
görsel

Algida yaz başlasın kampanyasından kaldırdığım dondurmalarla aralarına katıldığım grup. 100 e yakın bugün topladım yarın da bi 100 atarım. Yaz boyu rahatım. Bu arada para vermedim. Tam ölücüyüm.
bu zamana kadar internet ortamındaki hiç bir oluşuma kendimi ait hissetmemiştim ta ki donanımhaberdeki ölücü tayfayla karşılaşana kadar. iyi ki varlar.