bugün

içerisinde herseyi bulabileceginiz kahvehane tarzı ama yararlı dert ortagı forum. fakat insan pek bir kaptırıyor kendini.
donanımhaber adlı muhteşem platformun en çok rağbet gören bölümüdür.
hayvan gibi kalabalıktır. günün her saati insan takılır. ne kadar aralıklarla dışkılıyorsunuz tarzı başlık görürseniz sakın şaşırmayınız.
son yıllarda adeta ağzına sıçılan bölüm. çoluk çocuğun yuvası haline gelmiştir. bir tek reçelli ekmekleri eksiktir.
tuhaf diyalogların geçtiği, beyhude işler timinin bulunduğu çocuk yuvası. bu diyaloglar bazen güldürür ama..

konu başlığı: kasayı yan yatırdım Resimli!

-kasayı yan yatırmış, üşenmeyip resim çekip nete koymuş.. kasanın kenarında milimlik bir halı gözüküyor..-

cevap: evkurdan halam almıştı*
sucuk muhabettinden siyasi tartışma çıkarabilen tek forum.
bildiğin tarikat haline gelmiş eğlenceli mekan. çoluk çocuk doludur ama eğlendirir.
logolu tişörtleri yapılası çocuk parkı.
çoğu zaman komik ama yaş ortalaması düşük olan bir ortam.
içine girildiğinde çıkılamayan forumdur. dur şuna bakayım, aman şunada bakayım derken kapılıp gidilen yer.
çok iyi olmuştur. yanlış yere konu açıldı diye 15 gün ceza veren diktatörümsü yöneticlere müstehak olmuştur.
kürt kamyonu çarpan forum.
Az önce baktım da ergen yuvası olan, doğru düzgün mesajların çok az görüldüğü bir ortamdır.
yazdiklarinin sadece o forum icerisinden kaldigindan bir haber ergen yuvasi. bordo klavyelelerin ana yurdu.
(bkz: çok bozdu çok) bir zamanlar takılırdım dh konu dışında. ama artık saçma sapan bir hal almaya başladı, bıraktım.
teröristlerin bastığı forum.
Artık eski sıklıkla yazmadığım yerdir.

Bunda aşırı derecede ban yemem büyük etkendir.