bugün

üçüncü hatta dördüncü dünya savaşı bile garantilenir. adam resmen saw.
agresif davranan amerikanın nereye gideceği ne yapacağı belli olmaz. 3. dünya savaşı çıkartmaz ise bu salak ekonomisini yerle bir eder amerikanın. şuraya yazıyorum.
(bkz: yok edin dünyayı yakın yıkın)
(bkz: donald trump is coming)
başkanların değişip, iç ve dış politikalardan asla taviz verilmeyen kurallar ülkesidir amerika. seçilmiş başkanlar sistemin sadece vitrin mankenidir.
geriye tek sözde Amerika destekçisi kalan Türkiye için de kötü olacaktır.

bu kişi muhtemelen Türkiye ile iyi ilişkiler düşünmüyordur. ki zaten Amerika bu haliyle bile teröristleri destekliyor.

eee Rusya ile de arayı bozduk. onların iyi olduğu devletler ile de mesafemiz açık.

geriye kalan son destek Amerika da giderse yeni bir siyasi yalnızlık gelebilir.

ne kadar sosyal medya da vb Donald Trump sevilmiyor gibi gözükse de artık dünya da müslümanları sevmemek değil nefret ediyor adamlar. islamofobi gibi şeyler yaygınlaştı.

destekleyen büyük kitle de var bu kişiyi. her ne kadar sevilmiyor gibi gözükse bile.
aslında ırkçılığı bırakıp adam gibi islami terörle mücadele edecek olsa seveceğim ama gerçekten çok ırkçı biri. cesur olsa da zeki değil.
dondald trump dahi olmasına karşılık sanıldığı kadar cesur değil başa geldiği zaman aynı çizgiyi korursa o zaman anlarız adam olduğunu biz çok gördük bunları zamanında hem almanya'da hem başka devletlerde. amerika'nın bir çizgisi var ve başkan olsan bile bunları kolay kolay aşamazsın yani kim başkan olursa olsun amerika'nın gideceği yol çok bir değişiklik göstermez.
Abd den gonderilen gocmenleri de biz aliriz mk heheh.
bana daha çok islami teröristleri destekler gibi geliyor. adam bildiğin ırkçı ve ırkçılara güven olmaz. ben kendisine güvenmiyorum amerikan kayıtlarına geçsin bu.
bir halt olmaz. abd'nin politikaları bellidir kim gelirse gelsin değişmez karşı çıkan uymayan gider tıpkı rahmetli başkan kenedi gibi. evet.
oytunkaran danışmanı olacaktır.
Donald trump başkan olsa bütün dünya buna inansa ah inansa hayat bayram olsa.
Müslümanların sonu gelecektir.
görün cümbüşü o zaman.
civil war. ya ne olacaghdi?
fenerbahçe şampiyon olur...
görsel
Dünya'da dengeler oldukça değişecek. Daha sert bir Amerika geliyor.
ilk icraatı biri hariç abd'nin kendisinden önceki dönemlerde müdahale ederek mahvettiği ülkelerin vatandaşlarına vize yasağı getirmek olmuş. diğerleri sadece zayıf ülkelerin içine ettiler; bu öküz, hem kendi ülkesini hem dünyayı batıracak gibi görünüyor.