bugün

30 liraya aldığım pizzadan gıda zehirlenmesi yaşamam sonucu bana +120 lira hastane masraflarıyla 150 liraya gelmiştir. Bir daha yiyen ne olsun.
müşterilerine beleşçi diyebilen pizzacı. zaten dr. oetker'in pizzaları bile bunların pizzalarından daha lezzetli.
Bimde satılan pizzalarin bile bunların pizzalarindan lezzetli. işte efendim nerden kazanıyorlar bizim insanimiz isim düşkünü olduğu için her türlü kazanır gerçi kazansinlar Bim kazanacagina onlar kazansın.
bir saat boyunca pizzayı getirmeyip arayıp sorunca da arkadaş gelmiş kapıya vurmuş açan olmamış diye yalan söyleyen şirket. hayır suç bizde adam sikiyolar o fiyata gidip mal gibi sipariş veriyoruz. sonuç olarak şereften yoksun pizzacıdır.
iyi güzel hoşta pahalıya arkadaş öğrenci için.
az önce "olm atmasanıza şu sms'i" temalı 2. konuşmamı yapmış bulunuyorum kendileriyle.

bir sms daha alırsam açık konuşuyorum gidip en yakın şubesini kundaklayacağım.

1 sene önce iyi ki bir pizza aldık. Evlendik sanki.

kız arkadaşım olsa bu kadar mesaj yollamaz lan.
tutulmak için yeri geldiği vakit bin takla atan pizza şirketi. yöresel lezzetler de sunar. örneğin tandır etli konyalım pizzası vardır. yemek gerekir...
kayseri ateşi mi neydi o pizzası güzel.
yarım saate gelmez bence bedava yerizcilerin yüzünden artık hiç bir espirisi kalmamış vasat pizza markası. birde daha fazla satılmak için yöresel lezzetleri üretmeye çabalaması yok mu kendisini iyice köylü yaptı.
yarım saate getiremeseler bile parasını söke söke alan firmadır.

her seferinde aynı hatayı yapıp fazla baharat istememe rağmen sadece 1tane getirirler..

teşekkürler domino s
pizza konusunda oldukça başarılı bulduğum lezzetli ve son derece uygun kampanyaları olan pizzacı.
bol peynir kenar, tonbalığı, yeşil biber, beyaz peynir denenmeliii!!
web sitesi paket olmuş pizzacı. indirimli pizza yicektik yalan oldu.
sadece meksika sos ile güzelce yenebilir.
pizza fit'i kaldırarak büyük aptallık etmiş pizzacıdır. özellikle ince hamurla yapıldığında tadına doyulamayan bir pizzaydı pizza fit. kimse onun gibi olmayacak benim icin...
çok iyi pizza yapamasa bile bedava hizmetleriyle doyuran bazı şubelerinin gece 2'ye kadar açık olduğu pizzacıdır.
Gün itibariyle zaten pahalı olan pizzalarına, fiyakalı zamlar yapılmış.

Zaten yolumun üstü diye acıkınca uğruyordum da neyse.

Biz fakir öğrencilere göre değil beyler.*
yaptığı pizzalar ile verdiği fiyatlar arasındaki ters orantı var. almayın aldırmayın, akıllansın ibneler.
30 dk da teslim edecekler diye biberi pişirmeden çıkarıyorlar pizzayı. beni pizzadan tiksindirmiştir.
her ne kadar iyi pizza yapamasa bile bedava hizmetleriyle doyuran bazı şubelerinin gece 2'ye kadar açık olduğu pizzacıdır.
Fiyatları öğrencilere kalin gelen orta kalitedeki pizza markasi. Lakin soslari çok güzel. Ama ogrenciyseniz çok da uygun olmayan bir mekan.
Gel al olayında 25 dakikada sipariş hazır edemeyen firma, yok eve söylesem 5 dakkaya yetiştirebilecekmiydiler merak ediyorum.
pinti firmadır. Pizzalarına fahiş zamlar yaptığı yetmiyormuş gibi bir de malzeme değiştirmeye ücret alır olmuş
et sınıfını kendi içinde sebze sınıfını kendi içinde ekle çıkar yapabiliyorduk önceden. Şimdiyse beğenmediğimiz malzemeyi çıkarabiliyoruz ama istediğimiz malzeme için 2.5 3 lira fark istiyor. Manyak mısınız siz amk. Dört beş sucuk dilimi 3 lira olur mu lan. E alıp gelsem bi kangal beşler, doğrayalım yarısını üstüne. Yarısı da sana kalsın amk.
Kesinlikle bir pizza bulls veya bir little caesars olamaz benim gözümde.
(bkz: yazarların karşılaştıkları ilginç olaylar/#22305524)
daha bir tane güzel pizzasına rastlamadığım pizza markası. kuru kuru, acayip baharatlarla süslemeye çalıştıkları pizzamsılarından hiç hoşlanmıyorum.