bugün

dolmuşta giderken, tam da trafiğin en yoğun saatine denk geldiyseniz, sıkıntıdan yapacağınız eylemdir.
valla bugün çaktırmadan bir okuyuşum var ki. çok eğlenceliydi. o değil de keşke mehmet de gitseydi onlara. annesi de neden hastalanamış ki? öğrenemedim de. sorsam çok mu ayıp olurdu. tüh.
ayıptır. özel hayata müdahaledir, yapılmaması gerekir.
kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına yapmak çok zevkli oluyor.*
http://galeri2.uludagsozl...1yorsun-demesi_468964.jpg
40+ yaş grubu teyzelerinin hobi olarak gerçekleştirdiğini düşündüğüm eylemdir. bir çeşit "dolmuşta yanındakinin mesajını okumazsa ölecek hastalığı" da olabilir tabii.
otobüs yolculuğunda yanındakinin laptopını dikizleyenler ile aynı kabileden gelenlerin yaptığı eylemdir. bunun gibilerini taksim meydanına çıkarıp parmakla göstererek rezil etmek gerekir. *
Terbiyesizliktir.
ayıp güzel kardeşim.

bunu bildiğimden dolayı telefon konuşmalarımı kısa keserim yolda, mesaj yazarken elimle kapatırım hafifçe. aklımı yitirdim bu yüzden. sinsi sinsi geziyorum. boynunu uzatan orta yaşlı teyze ve amcalardan usandım.
özel hayata saygıdır falan kabulde acayip saran bi eylemdir. hele tıklım tıklım dolu olan otobüste yavaş akan bi trafik varsa. o zaman mesaj okuma keyfini hiç bişeye değişmem yemin ediyorum.
oldukça saran eylemdir. muhabbeti merak edip bir göz atmakta ne var ki.
bazilari oyle bir bakar ki, 'mesaja ekleyecegin bir sey varsa al ekle' diyesin gelir.
meraklı yaşlı teyzelere senin içinde bir şeyler ekleyeyim mi teyze yoksa bu iyi midir diye sorası geliyor insanın.
eğer bir erkeğin mesajını okuyan kız ise '' tel? '' ya da '' tanışalım mı? '' gibi teklifsel mesajlarla karşılaşabilir.
ne gibi bir fayda sağlar aptalca meraktan başka aptallığn dışa vurumu .
görgüsüzlüktür. insanların özelini merak etmektir.