bugün

bu yolcu aynı zamanda dolmuşa ilk binen yolcu ise, eksik ödeme yaptığı ve şoförden dayak yiyeceği gibi anlamsız bir hisse kapılır nedense.
Korkutan durumdur. Akıllara, sapık taksi şoförü, otobüs şoförü sahnesini getirir.
dolmuşcu ile ilginç bir diyaloğa girme isteğini uyandıran ilginç durum.
insana sorumluluk yükler. kendinle çatıştırır. çok lanet bir şeydir. adamın aynadan bakışı vicdan yaptırıyor bana her seferinde. inse de şu kısa yoldan dönsem ifadesi içimi dağlıyor bea. adam aşağı ya kadar boşuna inmese mi ? acaba diyorum. sonra banan ne para verdim tek kaldım olabilir inecek düşüncesi aklımı çeliyor. öte yandan parasıyla meydan okuyan tipler gibi hissediyorum kendimi. bir otobüste tek kalıyorum psikolojimin canına okuyor lan. milletçe tek kalma fobimiz mi vardır nedir ? niye şimdi milleti kattım onu da bilmiyorum. işte yalnız olmak istemiyorum. yanımda olun istiyorum. yanımda olun be.
Dolmuşu geçtim asıl korkulu olan serviste tek başına kalmandır. Ortamda bir gerilim olur sanki kaptan seni sikicekmis gibi korkarsın hemen inmek istersin.
dikmen keklik dolmuşlarında rastlayabileceğiniz olaydır.
Kafada o anda devamlı entrika lar üretileceği için, beyin gelişimi için çok faydalı bir durumdur.
nerede ineceğini söylemezsen, son durağa kadar gidersin.
Eğer bayansanız ne olacağı belli..
kafada tehlike çanlarının calması.