devir değişmiş.kızların bir kısmı erkekleşmiş ve genç erkeklere ciddi saldırıları var.metroda "ben senin sevgilin değilmiyim, beni öpsene" diye,etraftaki insanlardan utanan erkek arkadaşına fırça atan kızı, çıktıkları erkeklerle neler yaptıklarını anlatan lise kızlarını gördükten sonra şimdi de ciddi manada kendini sakınan erkeklere sürtünen kızlar var piyasada. *
bir erkeğin rüyasıdır. kalkıp abdest falan alsındır.
azmi$, verme potansiyeli yüksek kizdir.

dolmu$tan indirilip $eaaypilmali.
kıçı açıkta kalmış bir erkeğin rüyasıdır. hemen yorgana battaniyeye iyice sarılmalı, açıkta kalan yerleri güzelce örtmelidir. ya da abazanlık tavan yaptıysa, daha da açık bırakıp tüm uvuzları, rüyaya kaldığı yerden devam etmek için dua etmelidir.
(bkz: sürtük)*
(bkz: abaza) (bkz: şakird) (bkz: rüyası)

(bkz: ergen bünye fantazileri)

(bkz: yazarlar 6 yasinda olsa acilacak basliklar)
anladığımız kadarıyla bazı abazanların sadece rüyasında gördüğü, benimse zaman zaman başıma gelen olay.

bunu sağlamak istiyorsanız eğer, abazan arkadaşım lafım sana iyi dinle;
adam gibi giyinen ve güzel kokan bir tip olmalısın. bak tip olayına girmiyorum çünkü abazanlıkla doğru orantılı olduğunu düşünüyorum.

sonra toplu taşıma aracı kazan gibi olduğu vakitlerde, muhakkak isteyerek ya da istemeyerek bir kıza bir şekilde değmek zorunda kalacaksın.
işte burası çok önemli. kıza değmemek için elinden geleni yap. arkanı dön, kenara kay. ama bokunu çıkartıp araçtan inmeye ya da yer değiştirmeye kalkma lan salak.

bundan sonra kız "len bu dallama benim vücudumu beğenmedi galiba" diyerekten kızsal güdülerle bilerek ya da bilemeyerek sana sürtünmeye başlayacaktır. hemen sazanlama. biraz daha diren. sonra "tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak" triplerinde anın tadını çıkar.

hadi kolay gelsin abazanlar sizi.

not: bu kıyağımı da unutmayın.
büyük ihtimalle koca götlüdür ve yanağında izzet altınmeşe beni vardır.
kuyrukta beklerken fordçuluk yapan kızla aynı familyadandırlar. babaları farklı olsa bile anaları aynıdır...
dolmusta yandaki erkegin bacaklarina surtunen kiz yoktur. çok alkol vardır.

ancak olup olmadığını ispatlamak için, yani böyle bir kız yoktur demek için dünya üzerindeki bütün dolmuşları kontrol etmek ve içinde yandaki erkeğin bacağına sürtünen kız olup olmadığı kontrol edilmelidir. bu kızın olmadığı ancak bu şekilde ispatlanabilir.
yandaki erkeğin hüsnü kuruntusu olma ihtimali yüksek bir olaydır. devamında er kişi aklında 2 film birden tandanslı türlü fanteziler yazar ve oynar. tüm bu süre zarfında kıza doğru bakmak aklına gelmez ve kendine temas edenin esasında çanta olduğunu göremez, görmek istemez.