16 kuruş birden düşerek rekon kıran düşüştür.

dıj güjler erdufanı görünce böyle geri çekilirler işde.
Şelale gibi düştü maşallah, daha da düşsün, dolar lobisinin azının payını veriyor bu halk. Mal varlığımı dolara yatırdım mk devam düş düş. *
1000ali dolar düşçek die açklama yab madımı???
kısa bir süre sonra 4.90 a kadar düşecek. bu en iyi tahmin.
Şaka maka 1 tl - 4.72 dolar.
önce bu tekerleme ezberlenirse dolar ile kartal karıştırılmaz:

şu karşıda bir kuru dal,
dala konmuş kırk kartal.
kartal kalkar, dal sarkar.
dal sarkar, kartal kalkar.
dünya'yı bile yok edecek bir düşüş bu. bravo lan.
Serbest stil düşüştür. Akepe hükümetinin ilk başarısı.
Maaşımı hala alabildiğim için beni etkilemeyen düşüştür.
vovv 4.69 a cakildi. acin dombra yi kutlama (kıtlama olmasin?) var.
alım fırsatı için 5 liraya düşmesini bekliyorum.
dosta güven düşmana korku vermiştir.
4,56 yı alım fırsatı olarak değerlendiren beyaz götlü arkadaşlarımızın dövize balıklama atlaması ile gerçekleşmiştir.
Biz alamadık amk.
benim yeni cumhurbaşkanım hepsini halledecek allahın izniyle hadi bakalım bir bismillah diyelim.

merkez bankası müdürü gelsin bakim.
Yatırım tavsiyesi midir? Kesin bilgiyse bu fiyattan alalım.
şimdi Son 1.5 ayda Borsada ve kurdaki hareketler gelişen ülkelerdeki dalgalanmaya paraleldi. Dolayısı ile seçimlerden net sonuç çıktı ama dalgalanma devam etme potansiyeli taşıyor. Ekonomiyle ilgili açıklanacak programlar önemli. Bunun netleşmesi 1-2 ayı bulacaktır.

Öte yandan doların seyrini görmek için global dengelere bakacağız. Faizlerin arttığı bir ortamda bu dalgalanmadan negatif etkilenme riskimiz var. Faiz artırımlarıyla ekonomi yavaşlayacak. Yani global trendler, iç ekonomide büyümeye ilişkin riskler ve nasıl bir politik ortam olacak bakacağız
Erdo geldi dolar 3.50 aşssına düşer diyenler nerede sistem toplucam da bu devirde sistem toplanır mı
amariga'da da türk lirası yükselmiş diye panik içindeler. dış güçleri sikertiyoruz maşallah.