bugün

batarım psikolojim bozulur sözlüğe iyice dadanır trollük yaparım.
Troller burada trollük yapacak Internet paketi parası bile bulamazlar.
ilk olarak hepimiz ski tutarız.
Hukumet ise muhalefet ve şer ittifakı diye yaygara yapar.
Ciddi olmak gerekirse Türkiye Cumhuriyeti diye bir şey kalmaz.
bitcoinden deli kar ederim ortalama 200.000 bin tl civarında.

ettiğim kar bi boka yaramaz ama * her şey dolara göre şekil alacağı için.
" dolar çıkmaz demedik, molar çıkmaz dedik " gibi bir şey derler.
Kılışdaroglu, hain fetö, emeriganın oyunu, dış mihraklar.
Şşşşş bir ki üç... bize milletimiz yeter.. Allah, peygamber, sancak, şehit, vatan, iman bir ki üç hüloğğğğğğ.
alışverişimi tl üzerinden yaptığım için beni etkilemeyecek durumdur.
aslında 10 tl olmalı... öyle ince sızı artışlardan ziyade hart diye vatandaşın cebine geçmeli... benzin de 10 tl olmalı... ulan oldu olacak enflasyonu da %50'ye sabitlersek ortada hiç sorun kalmaz.
zengin olurum Allah'ım nolur olsun.
hayalini kurduğum şeyler imkansız olur ve istemeyerek 2. plana geçiş yapar, dolar sıçan bir arap bulup evlenirim.
- dolar demedim, dolap dedim...

Birileri çomar tayfayı yine satışa getirir.
neden 8 değil de 7 ???

insan merak ediyor.

olabilir

olmaması için bir sebep yok.
ekmek 2 lira olur.
imamları gasp etmeye başlarım. Sizi bilmiyorum.
Hiçbirşey olmaz. Biz yine 50 tl lik benzin alırız.
oradan 6,99 a düşerse akitler ötmeye başlar. şöyle derler ; dolar düştü nerede bu kemalistler.
Dolar borçlanıp tl kazandığımız için götümüzü skerler. Bankalardan aldığın kredi de dolar olarak almanyadan vs. Temin ediliyor.
Devalüasyon nedir? Nasıl yapılır? Sonuçları nelerdir? Bilmeyenler ya da merak edenler yaşayarak tecrübe ederler.
altının onsu 1310 dolar dersek, altının gramı tl bazında 295tl olur.
Borcum 11.900 tl olur.
Şirketi devreder tepki olsun diye de birkaç ton malzememi yakarım kamera önünde ve tüm türkiyenin hayali olan tatil kasabasına yerleşirim genç yaşımda emekli olurum. Aslında fena değil gibi geldi. Tövbe est. Allah korusun.
Bu hayatın heycanı meycanı olmaz çünkü eldeki avuçtaki para bir işe yaramaz.
Türk parasının değeri kalmaz. Eldeki avuçtaki anca gıdaya gider. Geçim sıkıntısı baş gösterir.
Maaşının 3 te birine nike ayakkabı alıp ehonomi çoh şeyi diyen dızzoların maaşının hepsi bir nike etmediği zaman ülkede kaos çıkacaktır.

Nike önemli.