bugün

Ak gerzek detected !
tamam kardeşim verin oyunuzu akpye ama ondan sonra ağlamak yok marketlerde fiyatlar neden bu kadar zamlı diye.
(bkz: don’t feed the troll)

görsel
hassiktir ulan besleme troll.

tl'nin dolar karşısında her bir kuruşluk değer kaybında kaç kişi işsiz kalıyor, kaç firma batıyor, kaç evin ocağına ateş düşüyor sen biliyor musun?

dolar 10 lira da olsa 100 lira da olsa akp'ye oy verecekmiş.

senin gibilere oy kullanma hakkı tanıyan sistemin ta amına koyayım ben.

sadece kendini düşünen bencil hayvanlar sizi.

kaç milyon kişinin ahı var üzerinizde farkında değilsiniz.

bu kadar mı tatlı ulan saray soytarısı olmak?

bir kişi mutlu olacak, bir kişinin ailesi altın varraklı hayat sürecek diye namusunu ve şerefini satmaya değer mi lan saray soytarısı.

size bu sitelerde yazma fırsatı veren, sizin dezenformasyon yapmanıza göz yuman internet sitelerinin adminlerini de ayrı ayrı sikeyim.
10 lira değil, 15 lira da olsa akp'ye oy verilir.

örn: pandemi de dağıtılan 10.000 tl kredi alınmış ve o gün 1492 dolar karşılığı tutan tl kredisi 8 dolar daha eklenerek çekilen kredi, tl ile 1500 dolar alınmıştır.
şu an 1500 dolar ortalama şimdilik 15.000 lira ediyor.

10.000 liralık kredi bankaya 11.280 lira olarak ödenecek. şu an kar oranı 3.750 lira. durduğu yerde param değer kaybetmiyor.

zaten her ay harcamalarımdan artan para tasarrufumu altın ve dolar olarak tuttuğum için akp'ye oy vermemek geri zekalılık olur.

bu ülkede yokluk cehalet eğitimsizlik hukuksuzluk mu?
bundan etkilenen insanlara bakın, ne demek istediğimi anlayın.
evet, kurunun yanında yaş da yanıyor ama bu yanan yaşlar da masum değil.

biz doların 1 lira olur dendiği 1.5 lira olduğu dönemlerde, özgürlük sıfır sorun sınırda mayınların söküldüğü...
ortalık dolar çöplüğü ihtal ürün pazarı olup tüketim çılgınlığı yaşanan ve tüm kamu kaynaklarının 3-5 kuruşa satıldığı dönemde eleştirimizi yaptık, yapmayın dedik ve o zamanlarda önlemimizi aldık.

siz cırcır böceği gibi şarkı söylerken biz karınca gibi çalışıp biriktirdik, insanları uyardık.
ülkenin sistemin nereye gittiğini gördük.
şimdi akp'ye oy vermeyerek desteklemeyerek aptallık mı yapalım?

bu vicdansızlık değildir.
cehalet yani aklını kullanmama bir tercih ve insanlar tercihinin karşılığını yaşamalı.
galiba biz ibneyiz,

ne kadar silkerse o kadar daha çok severiz mesajı veriliyor.
babasından aldığı harçlık ile hayatını devam ettirenlerin söylemidir. bu kaşık düşmanları çalışmazlar eve ekmek getirmezler. babalarına da zerrece acımazlar "çalışacak tabi bakacak bana eşşek gibi" derler.

sorumluluğu olan ekmek parası için sabahın köründe işe giden adam böyle bir şey söylemez. çünkü dolar arttıkça enflasyon yükselir ve onun geçimi zorlaşır. ailesine bakamaz kenarda kötü günler için 3-5 lira tutamaz. ama buradaki gibi veletler için bunlar sorun değil. bunlar için sorun elleri ekmek tutmaya başlayınca başlayacak. o zaman görecekler dolar 10 lira olunca ne oluyormuş.
Çünkü sizin 5 yerden maaşınız var ve asgari ücret alanlar gram umurunuzda değil ama bunun hesabı sorulacak bundan emin olabilirsiniz işte o zaman ödemek zorun kaldıkları tek şey para olmayacak mesela olmayan şereflerini daha da kaybedecekler şimdi bunların hiçbirini yapmayıp yine bunu diyenlere lafım iyiki sizin beyninizle doğmamışım lütfen biraz vizyonunuzu genişletin sen alıyorsun 2800 adam alıyor 100000 sence bu çok normal mi(bu arada yazdığım sadece maaşı gerisini bilmiyorum).
doları 10 liraya düşürürse oyumu ben bile bu tayyibe veririm lol.
1110 lirada olsa akparti çatlayınnnnnnnnnnnnnnn.