bugün

gün itibariyle doğuş'un twitter'dan yapmış olduğu sevindirici açıklama.

http://www.sondetay.com/m...igi-birakiyor-h12585.html
(bkz: müziğin doğuş u bırakması).
sonunda saksıyı çalıştırmıştır. *

(bkz: anladın sen onu)
doğuş müzik mi yapıyormuş sorusunu akıllara getiren olay.
vücuduna güvenen bir insan olarak gidip mankenlik yapması daha iyi bir fikir olacaktır zaten şarkıcıyken pekte başarılı olduğu söylenemezdi doğrusu..
saksıların endişeye kapılmasına neden olmuştur..
müziği bırakması müzik camiasında şoka neden olan, kulislerde babadan oğula nesil takıldığı söylentileri dolaşan sanatçı.

(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
(bkz: doğuşun isyanı)

http://www.incicaps.com/resimler/dogus-reyiz-3d.swf
bu açıklamaya en çok sevinen "müzik" olmuştur.
(bkz: ne zaman tutmuştu ki şimdi bırakıyor)
teoman'ın müziği bırakmasından sonra ortaya çıkması manidardır.
(bkz: saksı)
(bkz: artık beni kimse takmıyor)
(bkz: isabet olmuş)
aslı astarı olduğunu ümit ettiğim konudur.
akıllara 'başlamış mıydı?' sorusunu getiren açıklama.
müzikal anlamda pek bir başarısı olmadığından kayıp değildir.
ricky (martin) için başlamışmış meğersem müziğe. baktı adam elden gitti, o da bıraktı hayatına yön verdi tabi.
aldığı karar sayesinde teoman kadar ilgi çekeceği zannıyla yeniden gündeme gelme çabasından kaynaklanmış durumdur. kumsallarda tek başına takla atar artık.
aynı yüce davranışı serdar ortaç başta olmak üzere demet akalın, hande yener gibi türevlerinden de bekliyoruz.
(bkz: we can do it)
müziği bırakıp tekrar soyunmaya başlayacağının beyanatıdır.
babadan oğula nesil heralde bunlar diye tepki vermeme sebep olmuştur.
çiçeğe hallendiği en son fotograflarından sonra,çiçekçilik yapma kararı almıs sanırım. öyleki bu kararını
taksim,beşiktas,bayern münih gibi önemli merkezlerde seyyar cicek tezgahları kurarak coktan hayata gecirmiştir. belki de hayat o'na geçirmiştir. bilmiyorum. saksıya sormak lazım .
teoman'ın bırakması kadar üzmeyen durumdur. hatta neredeyse hiç üzmez.
"müzik yapıyomuydu ki bıraktı?" sorusunu akla getiren, ama büyük ihtimalle saksı işine girdiği için herkesi korkutan bir haber.*
pek de sorun teşkil etmeyen durum. zira türk müziği için önemli bir kayıp değil kendisi.
(bkz: açeydim kollarımı gitme deyeydim)