bugün

(bkz: taş yerinde ağırdır)
tiki kızların deniz gezmiş'i tanıyoruz, hatta "çok yakışıklı zaten onun dışında da hiç bir şey bilmiyoruz, sağcı mıdır? solcu mudur? ateist midi? budist midir? bizimle bir alakası yok" tripleridir.. tikiyiz biz tikiyiz.
ülkesinin yakın tarihini popüler kültür araçları sayesinde öğrenen güzel yurdumun güzel kızlarının, deniz gezmiş'i * * * dizide ilk gördükleri an, bastıkları yaygara. misal, "noooolllluuuuurrr deniiizzziii bu bölümde asmasıınnlllarr yaaaaa..." * * * *
isimin ahmakça kullanılmasının en tipik örneği olan cümle.
(bkz: nnskm)
(bkz: çk bnlsnz)
(bkz: apltk gnclk szı y szı)
tiki de olsa insandır halktandır.oyle yada boyle once yakısıklılıgını sonra ideolojisin tanıyabilir.populer olmak kötü değildir.
büyük olasılıkla deniz gezmiş'i hatırla sevgili adlı diziden öğrenmiş bünyenin sessiz harfleri yazmaya gerek duymayaraktan oluşturduğu cümle.
"ay evet ama erken cıktı diziden" diye cevap verilesidir.
evet deniz yakışıklıdır. ama onun sembol olması,tanınması yakışıklı olduğundan değil düşüncelerinin olmasındandır. zaten yakışıklı olduğu için değil düşünceleri nedeniyle asılmıştır. böyle bir cümlenin sahibi, durumlara ve insanlara popüler tarafından yaklaşmakta olup, ybsg denilecek cinstendir.
Bir mail gelmişti. kelimelerin sıralanışı önemli değil, kelimenin başındaki ve sonundaki harflerin doğru olması kelimeyi okumak ve anlamak için yeterlidir diye. doğruymuş da ha ben bunu okudum eksik harf kullanmışlar ama anladım. anlamam ise midemin bulanmasına engel olamadı maalesef. çirkince savaşmak buna denir sanırım. Git yavrum özcan deniz dinle ne bileyim, petek dinçöz'ün hayalini kur, serdar ortaç' A hayaaeaaaattttt diyerek eller havada yap( ne demekse) ama yakışıklı olup olmaması kimsenin umurunda dahi olmayan bir insanı diline dolama.
"çakma devrimciler" in msn iletisidir. bunlardan çok vardır. deniz gezmiş çok yakışıklı diye devrimci olurlar.
(bkz: yrrk kflı kz)
ayaklarında converse ile komünist gazetesi satan kızlar veya çılgın komünist emo oğlanların biricik sloganıdır.

kemalizm ile komünizm arasındaki farkı bilmediklerinden deniz gezmiş için komünizm güdecek kadar iq'ya sahip yazık insanlardır.
doğrusu "deniz gezmiş çok yakışıklı" olmalıdır.
(bkz: düşüncesi ve yaptıkları daha da yakışıklı) demesi gelir insanın içinden.
(bkz: sorduk mu)
(bkz: bsg dedirten solcu zırvaları)
"yoksa deniz gezmiş artistti de bizden mi sakladılar" sorusunu akıllara getiren cümle. yok, cümle değil bu. Cümle sözcüklerden oluşur, sözcük hecelerden. hece olması için sesli gerekir. demek ki bu bir cümle de değildir. doğrusu için: "tom cok yksklı yha..."
(bkz: ohnnsbrg)
(bkz: mnskym)
(bkz: pplr kltr)
deniz gezmiş görse ne düşünürdü diye inceden düşündüren, cümle bile denilemeyecek, harfler bütünüdür.
-dnz gzms ck ykskl!
*evet, en az senin bu dünya üzerindeki gereksizliğin kadar çok.
kişisel kanaatim, bu cevap yeterlidir. yok ben anlatırım, aydınlatırım, topluma kazandırırım diyen varsa kolay gelsin.
deniz gezmiş'in yakışıklı olduğunu söylemeye çalışan yeni nesil beyni uyuşmuş gençlik. keza deniz gezmiş'in ne yapmak istediğini anlamamış kişidir.* * muhtemelen kısa mesajla arkadaşına deniz gezmiş'in yakışıklı olduğunu anlatmaya çalışıyor.
bir haindi, yasasa dursun karatas gibi bir terör örgütü lideri olacaktı, belki de polis katili olacaktı, nitekim de polise silah sıkmıs bir bünye idi, cem yılmaz çakması girişimlerle şirin sempatik terörist ayakları bunlar kuzen.

not: şimdi şuandan mı bahsediyoruz?
akabinde "dnz gzms bnmle evln!" diyebilecek kişi.