yaşadım... evet evet yaşadım.

(bkz: oda arkadaşı)
ara sıra klozetin içindeki suya batırdıklarını düşünürüm. lan ??
Bir de biryerde yemek yerken veya kahve içerken 'acaba biri içine tükürdü mü?' korkusu vardır ki düşman başına.
Yalniz yaşadığımdan dolayı olmayan ihtimaldir.
baska biri sizin fircanizi kullaniyor olsa bile, kullanildiktan sonra hemen kurumayacagi icin kontrolü kolay olan durumdur. dokundur bakalim islak mi. dort gunde bir fircaliyorsan disini o da senin problemin artik.
Arkadaş başkası senin neden diş fırçanı kullansın? Sonuç olarak ona göre sen de başkasısın. Senin ağzın da başkasının "ıyyy leşş" ağzı yani sonuçta. Gereksiz yere kıllanmayın. Öyle başkasının diş fırçasını kullanabilecek ivedikimsi bir mahluk yoktur. Fakat klozete daldırıp çıkarıyor olabilir. Bu mümkün.
her daim var olan ihtimaldir. sene 2009,öğrenciyiz o vakitler ve ev arkadaşıyla paylaşılan bir bekar dairesinde ikamet ediyoruz. sabahları ben erken uyanıyorum ev arkadaşıma göre ve istisnasız her sabah sıçıyorum. yine öyle bir gün kerkindim klozete ve bıraktım kobrayı. sifonu çekmeme rağmen kobranın izleri gitmedi. klozet fırçasıyla çitiledim geçmedi. daha küçük bir fırça lazımdı bana. diş fırçası geldi aklıma lakin ben dişlerimi fırçalamazdım o vakitler. arkadaşımın sikimsonik fırçasıyla bu işi halledip,hemen gidip marketten yeni fırça alıp koyayım diye düşündüm(eleman 12'den önce uyanmazdı ve saat daha 9 buçuktu) fırçanın üstüne domestos döküp bir güzel bokları temizledim tertemiz oldu.fırçayı da yıkadım,kahverengiliği geçirdim. çayımı koyup kahvaltımı ettim. saat 11e yaklaşınca artık gidip alayım yeni fırça dedim ve gittim. merdivenleri usul usul çıkarken dairede bi hareketlilik sezdim. yooo olamaz,erken uyanmış olmasın dedim. bir hışımla kapıyı açarak içeri girdiğimde maalesef elemanın banyoda olduğunu gördüm. niye erken uyandın laağğn diye höykürdüm ve staj görüşmesi için erken uyandığını öğrendim. maalesef dişlerini fırçalamıştı. dişleri her zamankinden daha parlak diye düşünerek kendimi teselli ettim... çok şükür ki kendisi hala hayatta. dişlerimi düzenli fırçaladığım şu günlerde,derin bir diş fırçası paranoyası taşımaktayım.