1. 1.
  arayüzüyle ve yayınlama hızıyla yeni favorim olan dizi sitesidir. geçen haftaya kadar iki farklı siteden izliyordum ancak geçen pazar telefonumdan mobil dizi sitesi ararken dizigold'u keşfettim ve oldukça memnun kaldım, masaüstü sürümüne merak edip bakınca aşık oldum, dün akşam iletişim bölümüne yazıp eklemelerini rica ettiğim 1959 yapımı (bkz: the twilight zone) dizisini bu sabah sitede gördüğümde de moderatörlere vermeye karar verdim. şaka bi yana, umarım hep böyle devam ederler. iletişim bölümünden dizimag'de olan ve dizigold'da olmayan özellikleri önerelim bakarsınız yaparlar.

  bu arada isteğim üzerine eklenen bu diziyi de izleyin ^^

  http://www.dizigold.com/the-twilight-zone
  ... ultrasalgeria
 2. 2.
  dizimag kapandıktan sonra torrente dönmüş bir insan olarak index kalitesiyle beni kendine döndürmeyi başarmıştır. ancak eskiden kalan bir alışkanlıktan dolayı tor browserla girerken güvenlik taramasına takıldığım sitedir. yöneticilerine sesleniyorum merhaba dizigold ben dostum.

  şiddetle önerilir: http://www.dizigold.com/arrow
  ... wilfred
 3. 3.
  son dönemlerde rakibi olan tüm dizi sitelerinden daha hızlı bir şekilde çeviri yapıp sitelerine yüklemektedirler. arşivleri bir dizipub kadar sağlam olmasa da, hızları kat be kat üstün. yalnızca nedenini anlayamadığım şekilde, bu siteden izlenen bölümlerin sesi biraz kısık oluyor, özellikle arrow'da falan fark ediliyor. muhtemelen alınan kaynak sitede sıkıntı var.
  1 ... superyetenekliajan
 4. 4.
  Şu günlerde en hızlı çeviri ve dizi bölünlerini yükleyen , dizi bölümlerinin yanında izlendi diye hatırlatma kutucuğu bulanan harika site.
  2 ... frankmartin
 5. 5.
  son zamanlarda yerlerine dizibox.org'u tercih ettiğim site. daha önce de belirttiğim gibi, dizilerin bölümlerinin seslerinde bir bozukluk, bir kısıklık tarif edemediğim bir boğukluk oluyor. başka sitelerde bu sorun yok. umarım bir çözüm bulurlar.
  ... superyetenekliajan
 6. 6.
  dizipub'un arşivine, dizibox'un ses ve görüntü kalitesine erişemese de, hızlı çevirileriyle hala önplanda olan sitedir. burayı okuyan biri yok mu bilmiyorum, dizileri aldığınız kaynağı değiştirin. ses çok boğuk geliyor. aynı bölümü başka bir siteden izleyince " lan bu resmen işkenceymiş " moduna giriyorum.
  ... superyetenekliajan