bugün

ulan dünya varmış, o neydi öyle azıcık azıcık doymadan,içinin yağları eriyerek doydum diye kendini kandırmak türündedir.
"Niyeti bozduk".
diyet de iyiydi ha kütür kütür.
ismi kötüydü ama.
diyet diye kız ismi mi olur amk?
Bir tane daha dolma?
alternatif cümleler;
-oh be, dünya varmış arkadaş!
-şu baklavanın da tadına baksak mı?
-ekmeği keselim, sebze yemeği yiyelim.
-meyve bunlar nolcak ki?
-yok anam, Dukan diyeti bize göre değil.
Birkac gun yolunda giden diyetin ardindan ufaktan ufaktan niyet bozulmaya baslanip e disardayim napayim yiyecek bir sey yok bahanesiyle pek bi saliverse de yine de ilk kez sekerli bir sey yiyen tursusuyusevmem:
"Hay amk tursusuyusevmem gobegin zenci gotu sen yiyorsun daha o... Neyse bugün tatil olsun alayim yanima kurabiye kutusunu..."
Ulan 1.5 senedir kilo aliyorum ufaktan da bu sene esegin kulagina su kacirmisim. Az once tartildim 9 kilo almisim be sozluk. Depresyona girdim kalkmadim daha yataktan herhalde pek bir sey yemem bugün. O rakamlari gozunce istahi kaciyor insanin. 54.6 lan bu? Ulan o... tursusuyusevmem sen 1 senedir diyet yapmaya caliyorsun ne bu kilolar ne bu got de demedi biri. Amk belimden dusmesin diye bacagimi az aralayarak yurudugum kotun beli gobegime zor geliyor. Meme gibi fiskiriyor gobek ne cirkin bi goruntu o oyle. Ama var ya sozluk su ozsuyu diyeti kadar sikik bir diyet yokmus ben onu derim. Tamam 3 kilo falan veriyorsun da birakinca lop lop et. E be tursusuyu sevmem akillan artik da asure tenceresine donmus gotunu kucult biraz adam akilli ye ac kalarak zayiflama kalk bi kahvalti yap en onemli ogun metabolizmani yavaslatma desem de yok yani kacti istah. Orospu cocugu eskisevgilim ondan sonra iyice buyumeye basladim bir senedir. Serefsiz yanaklarin gotume donsun insallah,yuruyen merdivenin kenarina penisin sıkıssın saclarin civciv sarisina donsun hep yagli gozuksun pis kok etrafinda hep sinekler ucussun kimse yanina yaklasmasin ayakkabinin icine sicsinlar ishalli hem de,hatta dur o kadar sismanla ki hicbir ayakkabi uymasin ayagina. Pic. Hayata kustum sogudum karsi cinsten kiz arkadasim bana seninde hayallerim vardi tek umudumdun diye trip yapti gecen gun kendime geldim noluyor lan ben ne zamandir kimseden hoslanmiyorum diye. Kimseyi istemiyorum be sozluk hayatimda. Ondan sonra kimseden hoslanmak istemedim biliyorum cunku kendimi ne kadar duygusuz gibi gorunsem de baglaninca deli baglanirim sozluk. Uyku duzenim yeme duzenim degisir her isimi aksatirim bana yaramiyor yani. Bu yuzden istemiyorum kimseyi sevmek sikinti karninda hissettigin sey gidiklayici kalbinin gumburtusu fazla ellerin fazla soguk gozlerin fazla uykusuz dalgin kafan fazla mesgul. Sevmeyeyim ben en iyisi.
Toparlanmam gerek artik sozluk. Halime bak aksamki kiyafetlerle uyumusum yine islerimi ihmal ediyorum birini ektim entry giriyorum insanlara umut verip kaciyorum korkuyorum saklaniyorum iyice sessizlestim son zamanlarda. Yatagin altina girip cenin pozisyonunda kiyamet kopana kadar orada beklemek istiyorum sozluk. Lan. O degil de konu neydi? Hep boyle oluyor.
sktir lan diyet bozuldu. bozuldu bozuldu bozuldu, diyet bozuldu.
allah kabul etsin.
aslında sadece diyet yapmak zararlı spor yapmak lazım yarından itibaren koşuya başlıyorum.
pişmanlık içeren cümledir. ama tekrar başlamak da işine gelmez.
-neyse, pazartesi yeniden başlarım.

böyle diyeni duymadım ama dizilerde öyle oluyor, evet.
başkası nedeniyle bozulduysa: pişman mısın?
"ohhh sefam olsun"
ben yeterince kilo verdim zaten ya, en azından artık nasıl düzenli beslenebilirim onu biliyorum.
Valla yarın yeniden başlıycam bi dahada bırakmıycam.
'' oh yaşasın yemek yemek''
- tıka basa doydum ama bir tabak daha alayım çünkü yarın diyeti başlayınca yiyemiyeceğim
bir seferden bir şey olmaz.
hay pis boğazıma tüküreyim(!)
pazartesi bırakacaktım ama dayanamadım günlerden çarşamba olmasına rağmen.
bugün günlerden cuma mı? pazartesiye az kalmış zaten.
zaten ben dünde birşey yememiştim bugünlük birşey olmaz. yarın başlarım adam akıllı. zaten ne yedim ki.
amaaan ölümlü dünya.
allah kabul etsin.
zaten bu son lokmaydı.