bugün

allah'ın yarattığı vücutta sol el- sağ el farkı mı olur ? saçma sapan.
Bak diyanetcim sana iki çift lafım var.
Usulüne uygun Yemek yemek, medeniyet göstergesidir.
Karşınızdaki insanın yoz olup olmadığını ekseriyetle yemek yerken kokaylıkla anlayabilirsiniz.
Çatal bıçak kullanmak bir görgü kuralıdır.
hal böyle olunca bıçak zarifçe sağ elle tutulurken, sol elinizle çatalınızı kullanarak lokmanızı ağzınıza götürsünüz.

Yada medeniyetin icadı olan tuvalet kağıdı kadar kendini geliştirememiş dürzülerin masasına kızartılıp bütünce koyulan ve elle mıncıklanan sığır olarak kalırsınız .
solaklar sıçtı.
Fetvayı diyannet mi vermiş yoksa belirtilen kaynak hz peygambermi siz bildiğiniz düpedüz hadisi eleştiriyorsunuz
Niye eksiliyorsun sayın orospu cocugu doğruyu söylemektemi suç.
Alex'i üzmüştür.
Dominant solağım sağ elimi bazen dengede bile tutamıyorum ben napim?
3-5 tane aklı evvele diyanet diyen aklınızı sikiyim. devletin her kurumunu tanımak zorunda mıyız aq. hepi topu 300-400 adam sikik sikik işlerle her şeyi nasıl daha beter ederiz diye ince ince düşünüyor olmalı.

sikimde olmayan diyenettir. istediğini havlasın dilinden anlayan çıkar..

edit: teröristte olduk iyi mi :D
diyanet benim soruma cevap versin asıl; sol elle 31 çekersem kısır olur muyum?

asdeıqwueıqwxzcsd
salak saçma beyanlarda bulunan bu kurumun da kapanma zamanı gelmiş demektir!
Öncelikle japonların alzheimeri erken teşhis için uğraştıkları bu dönemde japonları harakiri yapmaya davet ediyorum. Zira sol elle şeytan yemek yer açıklaması alzheimerı erken teşhis etmekten daha önemli bir açıklamadır. O kadar bütçeyle siz gidin alzheimerı araştırın. Neyse dönelim konumuza;bir insanın sağlak ya da solak olacağı anne karnında belli olur. Bebek hangi elini ağzına daha yakın tutuyor ya da ağzına götürüyorsa o elini daha iyi kullanacaktır. Şimdi sağ elle yiyeceğiz diye gidip sofranın/masanın üstüne yemek yedirelim de masa da doysun. Yoksa maazallah şeytanı yediklerimize ortak ederiz.
Neden bu kadar hayret uyandirdigini anlamadigim fetva.

Turkiye'de diyanet = Islam.

Islam = ay 2 ye yarildi, kanatli beygir ile yukseldi, camurdan X, kaburga kemiginden y yaratildi. Asa yilan oldu. deniz 2 ye ayrildi. orumcekler ag ordu. cinler, melekler, seytanlar, iblisler, seyhler mehdiler.

Tum bunlari iceren olusumun, sol elle seytan yemek yer demesine mi sasiriyorsunuz; mufredati islam olan kurumun bunu fetva vermesine mi?
yılda 69 milyon tl ödeyince insan farklı fetvalar bekliyor.
amk vizyonsuzları.
görsel
En büyük düşmanımız bundan sonra sol eldir.
şu bakanlığa ödenen paranın 100 de birini bana verseler ben daha güzel şeyler söylerim. zerre gelişmiyoruz ülkecek.
peki bal-kaymak-reçel-nutella sürülmüş penisi yalamak caiz midir acaba. sonuçta el kullanmıyoruz.