bugün

Vatana millete hayırlı bir iştir.
kafasını kırmayı anladım da, nasıl gözünü kırcan?
valla ben bir tane dinsiz kitapsız kafir tanıyorum burada, ona da bu işleri yapmak biraz zor. ama yine de siz bilirsiniz.
Hshshshs ulan adama mermi işlemez nasıl yapıcaksın o işi?
Yok lan, Savaş abisi gibi Şişme balon o.
Yavaş kır da saçın başın dağılmasın. Hele bir otur soluklan yiğidim. Evet.
görsel
dinsiz kitapsız kardeşimiz bizim jenerasyonumuzdan, iyi eğitimli, sporunu düzenli yapan, kendisinden büyük olsun küçük olsun her birey ile konuşarak anlaşmayı kendisine düstur edinmiş bizim gibi, sağlam bir dostumuzdur. kendisine bu şekilde fevri yaklaşmaktansa diyalog ile uzlaşmacı bir tavır sergilemek daha doğru bir yaklaşım olacaktır.
Kim lan bu bebe?)))
kırarsın aslanım, kırarsın yiğidim... Hatta siz frankla beraber girin bana, iki kere iş çıkmasın size.
Dincilerin hayallerinden birisidir. Çok hoşgörülüler dimi. *
Abicim ben de geleyim ne olur. Sana bir iki yumruk atmam lazım. Yoksa bir yerlerim şişer.
Sonra ben hariç döv kimi istersen hshshs...
Dinci minci değilim olm, frank'ı da tanımam. Seninle de, 007 abinle de, şu müptezel kafir cin'le de aynı gün içinde dövüşebilirim. Bana kondisyonunuz yetmez.
fiziksel olarak fevri olmak, az gelişmiş veya cahil insanların tercih edecekleri bir tartışma boyutu ve yöntemi. ben şahsen bundan kendi adıma kaçınabildiğim kadar kaçınmak isterim. zira eğitim, hayat tecrübesi ve sosyal statüm bunu gerektirir. genelde de karşımdakinden de bunu beklerim. zira doğrusu budur. eğer görüşlerimiz karşıt ise, bunu tartışarak üstünlük sağlama noktasına pek ala getirebiliriz.
Kendisini Allahın yada inandığı yaratıcının yerine koyarak, insanları cezalandırma kafasında olan, kendi sözleriyle çelişen, cahil insan hayal gücüdür.

Başka insanlara ya da kendisine zarar vermek isteyen kişinin psikiyatriste giderek tüm yaşadıklarını anlatması gerekiyor.
Son zamanlarda doktorlarımız yurt dışına gitmeye başladığı için devlette Dr bulmakta zorlanırsa, özel doktora gitmesi gerekiyor. Her türlü hapse ya da mezara girmekten daha avantajlı olacaktır.

Doktor gözetiminde Antidepresan kullanarak, hem kendisine hem çevresine faydalı insan olabilir.
Lan benim bir tane bile yokken adamın bir sürü merici var. Hale bak.