bugün

durmadan yazılarıyla taciz eden hesapta karşı tarafı korkuttuğunuı sanan dinsiz nikli yazara yapılan manifestodur. bu hayatta maddi manevi çok çok şeyler kaybettim yaşta kemale erdi tek silahımız efendiliğimiz eğer onu bozaqrsam gemileri yakarım tersim pistir ? sen şimdi artislik yapıyorsunya adamsan öznele gel lan sen frankı boş beleş biri sandın galiba bekliyorum seni..
ozel neresi amk, yatak odan mi?
Yok lan, benim derdim skmek degil seni seyhin gibi , biraz oksayacagim, o kadar.
e bunca yillik spordan sonra biraz kendimize guvenimiz olsun di mi?
lafı kıvırma bel altına inmeden yaz ben altımna inimiyorum hava atan sen artislik yapan sen davet eden sen. adamsan özel mesaja gel. nokta..
ben frankçiğimin yanındayım hareket yapana hareket yaparım

sizde tengoş ve alkolik gibi adres verip kaçmayın.
bossun badeci, bossun....
burada atip tutmaktan baska bi sikimi yapamazsin.
yapacak olsan, bu saate kadar 100 kere cagirdilar, o zaman yapardin...
Ama benden sana tavsiye, sakin ola gaza gelipte karsi karsiya gelme benle.
Meme atacak galiba.
boş değilim lan seni sklemedim ne kadar ağrına gittiyse 2 gündür aynı teraneyi yazıyorsun ben efndi biriyim küfür etmeyi edeni sevmem yazıyla derdimi anlatmaya çalışrırım 100 kim çağırmış lan gitmediğimi nerden biliyorsun rusyadan oraları nasıl gördün keko. ? konumuz onlar değil ki davet eden sensin 2 gündür artislik yapıyorsun lan kafana sıksam genç yaşta geberi gidersin ben 10 yıl yatar çıkarım neyin havasını atıyorsun olm sen karın çocukların vardır kemoşşşşşşşşş kendini düşünmüyorsan onları düşünn ibiş artislik yapma kıçı kırık sözlük için çeteleşmşsiniz amk buradsa sizden farklı olana tahamülünüz yok bin kere yazdım burada işim olmayacak ama sizi gördükçe inadına yazmaya devam amk.
gina carano abinin araya girmesiyle tatlıya bağlanacak sorunsal.
Uslu uslu durun bakalım. Hmmmm.
laf cambazlığı yapma olm davet ettin rest çektin restini gördüm adamsan özele gel dedim gelmiyorsan uza kaybol buralardan rus kırığı.
sonuc olarak frankcigim, benim derdim ozel-tuzel virtual ortamlarda kari gibi laf yetistirmek degil.
son kere diyorum, gotun yiyorsa, bilegine guveniyorsan, birazcik delikanliligin varsa,
benle yada 007 veya mel mel le bulusursun.
He yemiyorsa, giy etegini, ozelde seyhinle cilveles.
Adamın nicki ruhuna yansımış, bunu cidden tedavi edemeyiz, bunu anca xanax paklar git Allah aşkına iyi bir psikatriste görün sen en iyisi, Dinsiz kitapsız kafir adama hakarette etmiyoruz adamın nicki böyle, kişi kendinden bilirmiş sözünün gerçek hayatta real karşılığı olur kendisi.
40 yaşını aşmış bir adama yakışmayan bir laf.
Lan at kafa, ben bir yerde bulusalim diyorum, sen bana ozele gel diyorsun.
Eger benim turkiyeye gelmemi bekleyeceksen, hic problem yok, geldigimde sana ayiririm 2-3 saatimi.
Ama ben turkiyeye gelene kadar daha senin dibinde bekleyen 007 var, mel mel var....
beni beklerken vakit kaybetme, ilk once onlarla bir cilveles, sonra ben nasil olsa gelirim.
He bu arada madem bu kadar delikanlisin, atsana bi resmini su guruba, herkes kiminle muhattap oldugunu bi gorsun....
adamın nicki ruhuna yansımış, bunu cidden tedavi edemeyiz, bunu anca xanax paklar git allah aşkına iyi bir psikatriste görün sen en iyisi, (dinsiz kitapsız kafir) adama hakarette etmiyoruz adamın nicki böyle, kişi kendinden bilirmiş sözünün gerçek hayatta real karşılığı olur kendisi.
errrrkeklik errrkeklik diye kabadayılık yapıp bir türlü mesaja gelemeyen badecinin boş beleş sızlanmaları işte. feyk hesapları ortaya çıkınca sözlükte kaos çıkarıp dikkatleri üstünden dağıtmaya çalışıyor. şu badecinin kendini zeki sanmasına hastayım. * dunning kruger sahibi rahatsız herif.
tamam geçen senede aynısını söyledim sana gelirsen haber et dedim. hem gelmiyor hemde afra tafra peşindesin lan ben fotomu niye atim kim atmış fotosunu burası facebook mu amk arkadaşım yok (iyesta) vardı oda yok buluştuğum biride yok manitam yok konuştuğum karı kızda yok duruduk yere neden atim sen manyak mısın lan
ben zaten 50 kere attim fotumu. ne yapacan, koleksiyon mu yapacan?
Ben senin tek bir fotonu istiyorum olurda yolda gorursek taniyalim diye.