bugün

(bkz: dinci palavralar)
yapılacak tüm yorumların yetersiz kaldığı bir açıklama. bir insan daha ne kadar saçmalayabilir ve bu halde ne kadar başbakan olarak seçilebilir?
al işte gülen cemaati detected !
ha tinerle kafayı bulmuşsun ha hurafelerle, ne farkı var? özgür ve eleştirel düşünebilen, bilimsel gerçekleri, aklı,mantığı göz ardı etmeyen herkes tinerci mi olacak.
tinerden kafayı bulmak yerine zikirden kafayı bulacak olan nesildir, yazıktır.
dindarlardan ''hiç mi tinerci, hırsız, fahişe çıkmıyor'' dedirten açıklamalardır. Zira gazeteyi açtığımızda çarpık ilişkiler yumağının başrol oyuncularının kafaları hep örtülüdür nedense.
dindar birinin gelişmiş bir beyine sahip olabileceğine inancını kaybetmiş insanın ön yargısıdır.
türk siyasetinde laf ebeliği yapmanın nerden nerelere geldiğini gösteren düz mantık verilmiş cevap.
iş yapmaktan çok söylediği sözlerle ince vücut çalımları atan bir süleyman demirel vardı bi zamanlar.
Espri kabul ettiğim, normal çalışan beyinin kurmayacağı önermedir. Eğer ciddi ciddi kurmuşsa "bizim şakirtler nasıl savunacaklar?" acaip merak etmekteyim ayrıca.
rte rapsodisi olabilecek kıvamda bir film olur.
marx ın (bkz: din kitlelerin afyonudur) sözü düşünüldüğünde tinere alternatif kafa yapma yöntemi ile yetiştirilecek nesil kastedilmektedir.
daha ufak yaşlarımdayken bali olsun, uhu olsun, ablamların ojesi olsun koklamıştım. imanım sağlam değilmiş demekki.

allah affetsin. rte olmasa dinimi öğrenemeyeceğim la.
konuşmasında ayrıca " dindar bir nesil özgürlüklere saygılıdır; dindar bir nesil, farklı düşüncelere, farklı inanç gruplarına da saygılıdır. o terbiyeyi alarak yetişmiş bir nesiliz biz. bu saygının nasıl gösterilmesi gerektiğini de bugüne kadar gösterdik " demiş.
göremedik sayın başbakan.
recep tayyip erdoğan'ın uçlarda düşündüğünün kanıtıdır. sadece komik.
bilindiği üzere islam dini insanın hertürlü kötü şeylerden uzak durmasını emretmektedir. inancına bağlı bir kişi bu tür fırıldak işlere girmez ancak dindar görünüpte her tür sahtekarlığı yapmak ayrı bir şeydir, dindarlıkla alakası yoktur. burada kastedilen dindar nesil olayını çarpıtarak başka yerlere çekmek haksızlık değilmidir.
dindarlığı iyilikle dinsizliği kötülükle bağdaştıran düşünce yapısının dışavurumudur.ayrıca; o çocuklar dini eğitim almadıkları için değil,hayatları çoktan mahvedilmiş olduğu için tiner kullanıyor,acılarını dindirmek için.
birbirine çok uygun nesillerdir. birisi biat etmekten, diğeri tiner koklamaktan kafayı sıyırmıştır.
hangi yolu seçerse seçsin hemen hemen aynı kafayı bulacak nesildir. her türlü bilinçsiz, ruhsuz olacaklardır.
(bkz: tinerci gençlik andı)
şimdi burada dinin, öyle ufak dünyevi karşıtlıklarla önemi anlatılabilecek türden bir şey olmadığını uzun uzun anlatırdım ama yoruldum lan artık.

hayır "münafık" olmak yeterince kötü bir şey değil midir müslümana göre? ne demeye böyle "seni dilenciye veririm" korkusu salma gereği duyuyorsun insanların içine be adam?

ben gidip az tiner koklayıp iki nafile namazı kılayım iyisi mi.
neyin kafası olduğu belli olmayan açıklamadır.
dünyada dindar olmayan belki milyarlarca insan vardır hepsi tinerci olsa boyacılarda tiner kalmaz karaborsaya düşerdi animallah.
ne dindar ne tinerci olmayan bir nesil olmazmı? sorusunu akıllara getiren bir söylemdir.

(bkz: fikri ile kalbi bir nesil)
tineri koklarken besmele çekin lan dedirtecek bir durum.
başbakanın yeğeninin 50 kilogram esrarla yakalanmasını ve yeğeninin serbest kalmasını hatırlatan söz* . hey gidi ülkem hey... bakalım daha neler duyacağız...