bugün

Yanaklarını da fırçalaması gereken kişidir.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
dilini fircalayan insanda agiz kokusu azalir ve dilde oluşabilecek iğrenç renklerin oluşumu engellenir.dolayisiyla saglikli bireydir.
Gayet normal bi durumdur.
kusan insandır.
doğrusunu yapan insandır. dil üzerindeki bakteriler ağız kokusuna yol açar. dilini fırçalayan biri buna engel olabilir. tabi abartıp kendinizi kusturmayın.
Dilin arkası ısırılarak fırçalanırsa hiç bulantınız olmaz ayrıca üzerindeki bakteriler koku yapar.
doğrusunu yapan insandır.en son dilini fırçalamali insan
bakterilerin en çok olduğu yeri dil olarak bilen insandır.
zaten o diş fırçasının arka kısmının tırtıklı olmasının nedeni dil temizlemesi içindir.
uygulama süresince insanı öğürten ve oldukça garip hissettiren, sonrasında ise ooh mis dedirten eylemdir.
Dilin fircalandiginda agizdaki bakterilerin olecegini bilen insandir. Yapilmasi gerekeni yapmistir.
fırçalamayan pislikler varmış aramızda öğrenmiş olduk.
Allah razı olsun insanıdır.

Bir kere öpüşüyoruz, dili ağzımın içinde, o ara ne oldu dili dişlerime sürtündü, o dil üzerindeki kalıntılar ağzımın içine girmesin mi, hayata küstüm, rengim soldu, o gün bu gündür bahara küstüm, güneş doğmasın istiyorum, yıldızları görmemek için gök yüzüne bakmıyorum, lanetledim kendimi ve cinsel temayüllerimi...

Dilinizi fırçalayın pislikler.
ağızdan ağıza sakız değiştirmiştir.
dili fırçalamak bakteri oluşumunun % 60 oranınında düşmesine sebep oluyor. son derece sağlıklı bir davranıştır . ağız kokusunu da büyük oranda düşürüyor.