bugün

görsel

Aslında güzel kadındır.
Bi akşam rakı icmisligimiz vardır.
Ama kendi cinsinden hoşlanıyormus diye yazacaktım.
Umarım kizmazsan dicektim mesajını gördüm.
Anladım ki sen de bana garı diye yürüyorsun..ha ha haa..

Entrylerindeki titizliği,

kibar ve zariflik dolu cümleleriyle tamamlayan sözlüğün nefesi bir yazar.

Gecikmiş bir hoşgeldin selamı var yüreğimde.

Keyif ve neşe ile
burada olma nedenlerimden biri, güzel dostum.

ayrıca kendisi kapalıçarşının en nezih mekanlarından birinde kuyumcudur. kuyum seven kızlar eqle.
iyi bir tarihçi; dilbilimden anlayan, hoşsohbet, güzel bir insan. yazdıkları pek cok kez aydınlatmıştır beni. ha bir de hemşeri sayılırız. beyle.
ilk tanışmamız bana da yürümesi sonucu başlamıştı.

Neymiş efendim ben aslında kadınmışım da abazalar yavşamasın diye böyle nick almışım. 2,5 saat çaba sonucu erkek olduğuma inandırabildim.
lan madem kızsın niye söylemiyorsun koruma altına alırdık seni feministler olarak.
sözlüğü sözlük gibi kullanan sayılı yazarlardan biri.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
kullandığı kelimelerin yüzde 97-98'i türkçe olan yazar. sadeleştirmecilerdendir.
referansi sağlam olduğuna gore adam gibi adamdir . nicki ben de garip hisler uyandırmakta ama olsundu.

yazmaya devam etsin yazaridir.
halbuki kendisi dişi arvad gibi duruyor. o nickteki sesli harflerin hepsi ince. fonetik olarak dişi arvad olması gerekli.

bana yürüme lan sakın erkeğim peşin not.
umarım en kısa zamanda nesli tükenir.
görsel

şu an bu modda olan yazar.
Doğduğu için kendimizi şanslı hissetmeliyiz sanırım. Yoksa bize ne bu saatte bu durumdan?!
Anaa kiz miymis yazari. Biz niye bilmiyoz?
Nimetlerinden faydalanirdik, ekle/fav/durt neyim yapardik.
Neyse gec kaldik sayilmaz.
Selam canim dmden ulas bana. Evet.
Tarafımdan kalbi kırılmış ama bunu hak etmemiş yazardır. Özelden özürlerimi sunduğum kadar genelden de sunmak istedim.
Özürlerimle...
tebrik bekleyen yazar. amacı da (bkz: sözlüğü ilim irfan yuvası haline getirmek). yolu açık olsun.