bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
uludağlı olarak uludağ sözlükte olmaktan çocuk gibi sevinen, görüklenin müdavimi kişi.
nalet olası pislik. sözlükten acilen kovulmasını talep edeceğim. 10 yıldır gittiğim her yerde. yeter lan.

ha bu arada, hoşgeldin cicim.
yeni bir altıncı nesil hoşgelmiş yazar insanı daha. sözlükte daim bir duruş, hiç tükenmeyen entry'ler girmesi dileğiyle.
altıncı nesil yazarların önde gelenlerinden diyebilceğimiz bir duruş.
zirvenin ilk kısmında doya doya sohbet edebildim kendisiyle. yanında bir de çaylak arkadaşı vardı. * * odaların ticarileşmesinden bahsettik kendisiyle.:) mühendise gereken önemin verilmediğinden.:)

halı saha maçında oynarım dedi. buraya yazıyorum ki yarın birgün kanıt gerekirse tarih ve entry elimde belge olsun. *
muhabbeti hoş insan, o bir uludağ üniversiteli,fakat bir dahaki zirvede erkenden ayrılmaması gereken yazardır. olmasın bir daha.*
peşine çaylakları takıp o zirve senin bu zirve benim gezen, herkes tarafından da sevilen babacan şahsiyet, saygılar bizden efendim.
bursa halı sahalar bize dar zirvesi'ni varlığıyla onurlandıran yazar. rakı balığı'nı bırakıp gelmiştir. yok lan finaller var içmeyelim bu hafta demişler o yüzden. neyse ayaklarına sağlık diyoruz.
bursa halı sahalar bize dar zirvesini erman toroğlu ağırbaşlılığıyla izlemiştir. bizi kırmayıp izlemeye gelmesi konusunu salca'yla paylaştım, hediye olarak 100 artı oy sözü verdi.
çilekeşin gitaristine benzerliğiyle dikkat çeken yazar.*
(bkz: ali güçlü şimşek)
silik yemiş olup, elveda demiştir efenim sözlüğe.
silik olması üzen yazar.*
sözlükten silik yemesine üzüldüğüm, rakı-balık ortağımdır.ulen uludağsözluk sen büyüksün ama ben senden daha büyüğüm * diyerek bir gün buraların en beğenilen yazarı olmasına kesin gözüyle baktığım yazardır aynı zamanda.