bugün

bir çeşit onuncu nesil yazar.

aynı zamanda ceren melis fatma nur adlı yazarımızın uktesiymiş.
bir gün kendisi didididididi derken ölecek yazar. ayrıca ilk buluşmada sizin ayaklarınıza kapanabilir alışkın olun böyle şeylere. hadi şimdi didididi.
hortum ablamız yavşamadığına göre muhtemelen kızdır. erkek olsa affetmez alıcıları hep açık çünkü. nerde civan bi delikanlı görse affetmiyo.
(bkz: didi naber didim iyidir)
atarilerdeki dövüş oyunlarının klasik müzik sesidir.
bir güncük okula gitmememi fırsat bilip sevgilime asılan yazar. aman tanrım bu günleride mi görecektim. neler duyuyo bu kulaklarım.
aşk ve ders sorunlar hiç bitmeyen yazar.**hiç sevmem kendisini sürekli didi de didi.* tek ortak noktamız ise (#22161911).
nickinin anlamı mardin arapçasında ' acele acele' anlamına karşılık gelir.
(#22867498) kendi gittiği yetmiyo gibi beni de yanında götürmek isteyen yazarımsı. şimdi ben vasiyeti yerine getirmessem vicdan azabından ölürüm, getirirsem yine ölürüm. ımm ben yarı yarıya joker hakkımı kullanmak istiyorum.
(bkz: dudududududu)
#25758287 entrysiyle ne kadar boş kafalı biri olduğunu göstermiştir , ayrıca tüm annelere masum değildir deme cüretini göstermiş.
cinselliğe aç insan.
uwwww ne sert eleştiri almışım öyle. canın sağolsun annesi melek olan arkadaşım. ama kafamın doluluk oranını müsait bigün de sorgulayalım istersen.
Boş kafalı yazarların çamur atmaması gereken esmer şeker tadında yazar.
(#25775859) ayrıca nasıl da iyi tanıyo beni. hunarca mandalina yenir. *
güncel Önemli Başlıklar