bugün

çaykur didi reklamında oynayan kadındır.

kanal değiştirmeye birebir kadındır. çok itici.

http://www.youtube.com/watch?v=KH31ppHkx5U
(bkz: var misin yok musun naciye teyze)
lays reklamındaki teyzeden esinlenilmiş, ama olmamış.
embesil tipli üçüzleri olan tiyze.

naciye teyze işin gücün yokmu, bu yaşdan sonra itin köpeğin maskarası oluyorsun denesi teyzedir.
her reklam sonrası bir ağrı kesici yutmama sebep olan dezzedir.
(bkz: keş ettin beni)
var mısın yok musun da ki mevlütün annesidir.
neyse ben bir şey demiyorum teyzesi.
kontrolsüz güçtür. evet.
Ayşe teyzemizin çakması olup bir o kadar da iticidir. Reklam çıktığında kanal değiştiriyorum bazen kesmiyor televizyonu kapatıyorum.
nefret ettiren teyzedir.

lays'ın ayşe teyzesi 1, bu 2 amk.
samimi olmaya çalışmıştır fakat sonuç başarısız.
Akranlari olan hatun kisilerin vay be meshur oldu, parayi vurdu şeklinde görüş bildirdiği teyzemiz. Lays in reklamindaki teyzeden sempatiktir.
yaratıcı reklamcılarımız tarafından, kendisinden, zorla ''yiyin gari'' teyzesi yapılmaya çalışılmış. fakat resmen sıçılmıştır. üzgünüm ama bu teyze inanılmaz derecede itici. yazık, kadını zorla güldürmeye çalışmışlar. huhhererehereheeeyyy vuhhareeyy diyip duruyor zavallı. sizin para hırsınızı sikeyim ben.

almıyorum lan didi!
yerine didier drogba tercih edilseydi daha iyi olabilirdi. hem adamın lakabı didi gibi bişey. fırsat ayağınıza gelmiş tepiyosunuz.
dinleyebilme sabrımızı ölçen bir oluşumdur.
var misin yok musun da yarışmacı olan mevlütün annesidir.
aynı tip teyzeden memlekette epeycene vardır. misal benim bacanağın anası yerine bunu yatırsam kocasının yanına anlamaz.
oğluyla beraber bir dönemden beri türkiye deki masum vatandaşların beyinlerine ufak hamlelerle büyük darbeler yapan teyzedir.
itici yaratığın tekidir.
Oğlunun ününü eline veren ve daha fazla ünlü olan teyzedir. Boynuz kulağı geçermiş misali.
di di nin daha raflara çıkmadan sorulmasına neden olmuş dolayısı ile de kızıp kalaylasak da başarılı olmuş bir reklam kahramanıdır.
güzel para kıran teyze. analı oğullu iyi kazandılar o iticilikle.
Acun Ilıcalı nın meşhur ettiği tiplerdendir.(Bkz: var mısın yok musun konyalı mevlüt ün annesi) sahte sahte gülmemesi için kan akıtabileceğim durumdur.
Teyzelerden soğuturlar insanı.
teyzeleri queen elizabeth gibi olanların çok yüklendiği teyzecik.