bugün

Farkındalık yaratan operatör tespitidir. Yani sen daha nerede olduğunu bile bilmiyon angut demeye getirip aynı zamanda ben senin sıçtığın bokun yerini bilirim edasıyla sana caka satmaktır. Buna ek olarak her ay senin bana mal gibi ödediğin 60 tl bu yüzdendir alt mesajını barındırır.
(#11195696) güldürmüştür.
- değerli abonemiz libya da olduğunuzu tespit ettik.
+ ben kaddafi.
- ?!'^+%&/()error.
turkcell, abonelerinin libya'da olduğunu tespit ve tescil etmek için oraya girmelidir.
aklıma takılan olay, adamın cep telefonuna mesaj çekebiliyorsanız adamın telefonu zaten çekiyordur ki zaten yakınları da ona ulaşabilir. Sırf reklam olsun diye yok efendim kontör attılar yakınlarımıza haber verdik geç bunları yaf. Adamlar sen libya dan dönünce sokacağı kazığa rahat oturman için bi güzel yağlamışlar oğlum seni. Sen çık şimdi reklamlarda boy göster. Bir ay sonra fatura eline geldiğinde allah da benim belamı versin niye geldim libya dan diye kafanı taşlara vuracaksın.
- değerli abonemiz libya da olduğunuzu tespit ettik
+eee
- libya sana girsin
+ ...?
-Değerli abonemiz tespitlerimize göre şuan libya'dasınız
-lütfen bankada hesabınız varsa sinyal sesinden sonra şifresini girin, az sonra ağır bir bonbardımana girecek, bağırsaklarınızı çıplak gözle görebileceksiniz
-en azından mal, mülk paranızı biz değerlendirelim...başınız sağolsun(hiç sanmıyoruz ama)turkcell
Ölmeden önce şu borcunuzu yatırın. Kontör montörde nah veririm. Ya da dur lan seni reklamda oynatalım. Karşılığında sıkarım 3 5 kontör. Hadi anlaştık.
- değerli abonemiz libya daolduğunuzu tespit ettik.
+ evet doğrudur. noldu?
- savaş falan varya hani ondan dediydik.
+ savaş sensin patriotda sana girsin.
- değerli abonemiz libya'da olduğunuzu tesbit ettik.
- ee nolmuş yani!
- gelen gemilere binmemiş olduğunuzu da tesbit ettik.
- size ne kardeşim ?
- nato tarafından hava operasyonu yapılacak. hemen geri gelmeniz gerekiyor.
- her b.ku tesbit etmişsiniz ama benim libya vatandaşı olduğumu tesbit edememişsiniz.
şimdi müsadenizle tepemizde dolanan uçağı tesbit edip düşürmemiz gerekiyor.
- kolay gelsin. tesbit edebileceği.. eee yardımcı olabileceğimiz başka...
- dııt... dııt...dııt.
- değerli abonemiz libya da olduğunuzu tespit ettik.

+ 1700 km ötenizdeki adamın yerini tespit edebiliyorsunuz da ülkeniz sınırları içerisinde ki adamın yerini nasıl tespit edemiyorsunuz?

- efendim? anlayamadım?

+ 25 mart 2009 diyorum. anlayan anladı diyorum.

- dıt dıt dıt dııııııttttt
- değerli abonemiz libya da olduğunuzu tespit ettik

+biisssmii....

- ölü abonemiz mezarınızı belirledik.