bugün

terörün tanımını bilmeyen maldır. terör: siyasal, dinsel ve/veya ekonomik hedeflere ulaşmak amacıyla sivillere; resmî, yerel ve genel yönetimlere yönelik baskı, yıldırma ve her türlü şiddet içeren yolun kullanımıdır. Terör uygulayan organize gruplara terör örgütü; terör uygulayan şahıslara ise terörist denir.
bdp lilerin terörist olarak görülmediği bir ülkede son derece haklıdır.
terörist olmayan bir devletin var olmadığını bilmeyen kişi. hakarete değil aydınlatılmaya ihtiyacı vardır.
asıl devlete terörist diyen maldır. devlet vatandaşları için vardır. nolacak şimdi.
muhalefet tarihinde iktidardan memnun kalan bir muhaefet ben hatırlamıyorum .

yani bizde iktidardan çok memnunuz o zaman biz evimize gidelim diyen bir muhalefet hiç görmedik demek ki öyle bir muhalefet yok .

iktidar ne yaparsa yapsın muhalefet beğenmeyecektir bu onun tutunduğu tek dal dı eskiden şimdi o dalı kökünden kestiler çok şükür .

yok vatan elden gidiyor yok açlık susuzluk baş gösterdi yok yandık yok bittik yok öldük aha bak ben öldüm gibi korkulu söylemler felaket tellallığı bu zamanlar ancak muhalefetin sahip olduğu bir kaç

oyunun azalmaması için söylenir oldu . yoksa ülkenin yarısından fazlası gayet memnun özgürlüğede diyecek yok ki ben bunu kendi yaşantımdan ve çevremdeki insanların yaşantıların görüyorum .

dikkat ederseniz özgürlük diye kıç yırtanların hepsi ama hepsi sandıklardan çıkamayanların direk olarak ortaya sürdüğü medet umduğu bahanelerdir .

adam nasıl özgür olsun seçimleri 64 senedir kazanamıyor nasıl özgür hissetsin ki . şöyle özgür hissedebilir aslın bu millet hayırlı işler yaparlar çözüm sunarlar ülkenin hayrına olan işlerin altına

imzalarını atarlar vesair . polisi taşlamak taşlayanlarla yan yana olmak onlarla kucaklaşmak tabiki 64 senedir neden iktidar olamadıklarının da sebebini bizlere gösteriyor .

bu millet dilediğini iktidar yapar dilediğinide muhalefete mahkum eder bunu hepbirlikde her dönem görüyoruz .

demek ki bu millet istemiyor bunları bu kadar basit istemediği partilerede oy vermez kimse kendileride dahil tabi buna . kimse kimsenin sevdiği partiyi yada ideolojiyi sevmek zorunda değil .

seçme ve seçilme hakkını ne çabuk unuttu bu kendilerine kemalist diyenler inanç özgürlüğünü mesela ?

neyi savunduları artık belli değil tek dertleri her ne pahasına olursa olsun iktidar olmaktan başka dertleri yok demek ki yani darbede olsa ülke bölünsede iktidar olmak amaçları .

ancak buna aziz milletim izin vermeyecektir vermiyorda . zaten öyle özü sözü bir muhalefette yok bu ülkede bana sorarsanın iktidarı geçmenin tek yolu bu ülkeye ondan daha hayırlı kazanımlar sağlamaktır .

sadece laf kalabalığı olmuyor yıllardan beri yani bu halkın kelimelere karnı tok artık icraatlar konuşuyor hizmetler konuşuyor . ne yaptın bu ülke için buna bakılıyor .

ben çok açık ve net sölüyorum muhalefet hiç birşey yapmadı yapmayacak öyle kalacak olduğu yerinde sayacak .

icraatı yapanlarda oylarını katlayacak bu kadar basit .

bu millet iktidar olupda yan gelip yatanlarıda biliyor unutmadılar eski ile yeniyi kıyaslamakda çok zor değil .

çok şükür devletimizin icraatlarının listesi her geçen gün uzadıkca uzuyor hergün yeni bir icraat ekleniyor bu icraatlara he kusurları tabiki vardır ancak kusursuzum diyenede oy vermeyecektir bu millet .

bilirler ki kusursuz insan yada kusursuz parti yok tur olmayacakta . muhalefetin ülkenin hayrına icraat yapmaması şöyle dursun gezi parkında yaptıkları zaten neden 64 senedir iktidar olamadıklarının

resmi belgesi olmuştur bu çok net . gazi mahallesinde polis taşlayanlardan bir farkı kalmamıştır milletimde buna göre seçimlerde cevaplarını şaak diye suratlarının orta yerine yapıştıracaktır .

akp hükümetine amerikanın uşağı diyenleri herhangi bir magazin sayfası olan gazeteden muhalefet seçmenlerinin giyimlerine kuşamlarına yemelerine içmelerine sosyete sayfalarından bir göz atmasını

hararetle öneririm bir bakın bakalım amerikanın uşağı kimmiş kimler amerikayı örnek alıp kimler bir amerikalı gibi yaşıyormuş utanmadan boy boy transparanmı dersiniz derin yırtmaçlar ve derin dekolteler mi dersiniz süper miniler süper kokteyller süper partiler bana sorarsanız muhalefet ve seçmenleri amerikanın kopyası olmuş hemde çoktan sadece biz yeteri kadar dikkat etmemişiz .

açıp bir bakın o sayfalara lütfen göreceksiniz diyorum amerikalılara en çok kimler benziyormuş . sosyetemiz yani muhalfet kesimlerimizin yaşam tarzları yani dedeleri bunlar gibi değillerdir sanmıyorum .

gerçi armut dibine düşermiş ama yinede sanmak dahi istemiyorum . her zaman olduğu gibi atatürkün sandıkları yine herkesin cevabını şaak diye verecektir .

osmanlıyı yıkıp bu sistemi getirenlerin bu sistemin altında kalmaları ayrıca bir neşe kaynağı oluyor tabi .