bugün

an itibariyle gördüğüm ve takdir ettiğim ülkücü.

bahçeli sivas' a gidince bahçeli' yi "devletin başına devlet gelecek" diye karşılayan ve o ambiansın verdiği gazla ulumaya başlayan ülkücüdür.

sivaslı olmasını yadırgadım. sivas' ta bulunan kütüğümü aldırmayı düşünüyorum.

edit: gercek bir olay, star haber' in internet sitesinde bulunabilir. dalga gecme amacli yazilmamistir. gerci bu haberi ne turlu yazarsan yaz dalg...auuuu.

paleface' den gelen uyarı ile düzeltiyorum; " (#4916438) bu haberi sabah okumuştum, kişi arkadaşlarımla kayseri'den geldik sizin için falan demiş. kayserili zannımca."

kayseriliymiş arkadaş, sivaslı değilmiş. allah' ım, çok şükür. bu arada, kayseri mi dediniz? kayseri?

ülkücü ulur, çaylak olan biz oluruz, başlık engellenir. ülkücü hareket engellenemez, davamızı yıldıramayacaksınız. hrrr.
akabinde devlet bahçelinin polat alemdar tarzında " bundan sonra ocak dışındasın" diyerek en baba ayarı verdiği ülkücü.
heyecana gelen ülkücüdür. kendi hareketidir, başkasının daşşağlarını yalayanların yardırgayacağı bir durumdur.
annesi babası katledildikten sonra kurtlar tarafından büyütülmüş gençtir.
insanı şaşırtmayan ülkücüdür.
bahçeli çok ağır bi ayar vermiş. bence oradaki genç çok samimiydi. hele ki bahçeli'den boyunu büküp ürkek bi kurt edasıyla özür dilemesi yok mu!..
ulan valla evime alıp besleyesim geldi. fena harcamışlar kurt adamı...
sevginin abartıldıgı andır kime ve neye olursa fazlası zarar zarar.
ülkücü kimliğinden çok şovmenliğiyle öne çıkmak isteyendir.
fedai dediğin böyle olmalıdır.
akabinde
(bkz: baş koymuşuuum türkiye nin yoolunaaa havv havhav)
diye şarkı söylemesi beklenir.

(bkz: kendini kuçu sanmak)*
Kürdistan'ı tanıyan bir cumhurbaşkanına sahip olduğumuz ülkede Nasıl bir ülke ulan bu diye aklını yemiş ülkücüdür.
Bu ülkenin yüzde 50si Kürtçülere oy veriyorsa ve onlar insansa ben insan değilim diyerek Kurt olmayı yeğlemiştir.
hauuvvv haauvvv
(bkz: patileri kaldirin gençler)
akabinde
bozkurtlar ölmez nagralari
bunların, otur deyince sorgusuz oturan kalk deyince sorgusuz kalkan bir güruh olduğu göz önüne alınırsa şaşılmayacak durumdur.

(bkz: mhp ığdır mitingi)
it gibi uluyacağına insan gibi selam ver de adam sansınlar denilesi şahıstır.
devlet bahçeli tarafından "şu andan itibaren ocakla ilişiğin kesilmiştir" şeklinde ayar verilen provakatördür. her oluşumun içinde olduğu gibi ülkücü camiada da çürük karakterli insanlar mevcuttur, ve pek tabii bu çürük karakterli insanların yaptıklarını koca bir camiaya mal etmeye çalışmak da bu durumdan farksız bir yaklaşım olsa gerektir.
kendini psikopata bağladığından ne yapacağını şaşırmış ülkücüdür.
senin adın ne?
bülent..
bülent çevrimdışısın

gibi bir diyalog geçmiş karşılaşma.
"belki ulumaya programlanmıştır" deyip, gülünesi ülkücüdür. insan ulur mu lan? *
(bkz: deniz i görünce ötmeye başlayan solcu)**
olay şöyle cereyan etmiştir:
http://video.frmtr.com/vi...en-derslik-bir-uyar%C4%B1
bildiğin gereksizdir.
kendilerini kurt zannettikleri aşikardır. dişi kurt gördüklerinde emmeye falan çalışır bunlar.*
(bkz: işte o ülkücü)
anneni görünce üzerimde yaratığı etkiyle aynıdır sorunsalı.
aynı familyanın türleri olduklarından, uluyarak yada havlayarak anlaşabildikleri için, derdini anlatmaya çalışan adamdır.