bugün

"amına koyiym böyle dünyanın, allahım beni neden yakışıklı yaratmadın yahu benim suçum neydi!" şeklinde isyan eden erkektir.
Reddedilmesen ne olacak a.q denilesi başlıktır. Bu işin iki ucu da değdiği yeri acıtan bir değnektir. Ha öle ezilmişin ha böle dedirtesidir.
doğru insanı bulamamıştır yoksa neden reddedilsindir...
(bkz: kürt erkeği)
devamlı teklifte bulunan erkektir ki... müstahaktır.
birgün kabul edilecegine canı yürekten inanan erkektir.
artık sevgililik denen şeyi gözünde büyütecek erkektir. sevgilisi olan insanlara bakar ve "vay amk nasıl yapmışlar" der. çünkü bu erkek için sevgililik denen şey ulaşılmazdır. defalarca denemiş ve başarısız olmuştur. karşı cinsle konuşmaya utanır. bu yüzden bu işi yapan insanlar "onun için" imkansızı başarmıştır.

halbuki bu işi başaran insanlar için bu hiç de öyle büyütülecek bir şey değildir. sıradandır.
Yakışıklı değildir.
biraz fazla açılmış olabilir. daha sığ sularda yüzmesini tavsiye ediyoruz.
Duygularını kendi başına yaşamak zorunda kalan, zamanla tükenip biten ama yinede direnen insan.
tipsizdir.zamanla özgüvenini tamamen kaybeder ve artık sürekli reddedilme korkusuyla yaşar.
devamlı teklif eden erkektir.

misal ben hiç reddedilmedim.

şişko ve bodur muyum?
alakası bile yok *
Sürekli sorunu karşısındakinde arayan erkektir. halbuki dönüp bi kendini yoklasa meseleyi çözecektir.
+Yavrum benimle çıkarmısın,
-Hoşt pabucum bile seninle çıkmaz be!
+iç ses(vay amk samimiyetten anlamıyor)
ya da
+Bağğyannn vaktiniz oldukça sizinle gezip tozlmak isterim,
-Sen tozutmuşsun zaten canım naş hadi!
+iç ses(vay amk hani kadınlar olduğu gibi davranan erkeklerden hoşlanırdı)
bugüne kadar karşısına çıkan bütün hatunlardan hayır cevabını duyan erkektir. Onu bırak facebooktan gönderdiği istekler bile sonuç alamayan erkektir. Yaşamasın ölsündür.
Hep değil ama sıklıkla diyelim biz ona. o zaman benim de içinde malesef bulunduğum gruptur. *
özgüveni yerlerde olan erkektir ama merak etmesindir. bir gün onun da karşısına birileri çıkacaktır.
şansını bir de erkeklerde denemelidir.
ütopik olarak deniz baykal. şimdi sıra kemal kılıçtaroğlunda. gönül isterdi tayyip olsun amma beleşi sever bizim insanımız.
Bir gün öyle bir vuracaktır ki voleyi herkesin götü düşecektir.
Genellikle fiziksel kusurları olan erkeklerdir.

Önceleri mahalle bebeleri tarafından redd-i hücûm'a, sonrasında öğretmenleri tarafından ayrıştırılmaya, daha sonrada alemin kızlarının reddine kadar gidip cenin pozisyonu almışlardır.

Dünya üzerinde yaşayan nice anne sevgisiyle dolu, cenin pozisyonlarını kucaklayacak kadınlar, kızlar vardır.

Gün gelir mutlaka biri onlara kucaklayacaktır.

Not : Her toplu iğnenin bir alıcısı vardır.

Bir daha not : Şişman kızlara teklif götür, cenin pozisyonundan anında kurtul hacı.
her turlü reddedilme itina ile yapilirir kezbanlar uzulmeyin bu kampanya ile kendinizi tatmin edebilirsiniz.
Olaya Nerden bakılınca güzel gözükebileceğini düşünen adamdır. Lan zaten bi kere teklif edip bi kere reddedilen biri, bu kadar ezilemez nerde bu stk lar.
boş ümitlere kapılmaması gereken erkektir.
Onun da karşısına biri çıkmayacaktır. Hayatı boyunca arkadaş olarak görülmeye devam edecektir. Bir allah'ın kulu da onun da bir insanı sevebileceğine ihtimal vermeyecektir. Ha belki bu kadar reddedilmek ağır geldiği için intikam alma hırsıyla vücut geliştirmeye yahut para kazanmaya verir kendini o zaman am üstünde fındık kırabilir. Ama kendisi olarak kalmaya devam ettiği sürece yalnız kalacaktır.
Benimdir...
yalama olmuş olabilir.
Benim. Bugün yine reddedildim.

Ciddi ciddi sadece yaşlanınca yalnız kalmamak için arıyorum birisini. Ama o kadar aciz zavallı biriyim ki devamlı reddediliyorum ne yaparsam yapayım.

Yaşım 32'ye geldi saçlarım beyazlıyor ve orhan veli'nin yalnızlığına doğru gidiyorum çaresizce.

Hayat cehennemdir.