1. 1.
  Haberturk internet sitesinde yorumcu.
  Fanatik veya holiganın ötesinden kör bir taraftar.
  Aklınca koyu fenerbahçeli ama yaptığı her yorum bir fiyasko.

  imparator Fatih terim başlıklı habere "Fatih imparatorsa Ayut dünyanın hükümdarıdır" dediği akşam 2-0 dan aykutun hataları ile 2-2 ye geldi maç

  Şimdi bugünde çıkmış Aykutun "1.5 ay sonra fenerbahçe bambaşka bir takım olacak" ifadelerine "3 temmuzdaki atılan iftiralardan beraat ettik,şimdi sıra geldi avrupadakı kupaları tekrar toparlamaya,bu takım 1,5 ay sonra arenada galatasaraya en az 6 atacak hemde elını kolunu sallaya sallaya " yorumunu yapmıştır.

  Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama fenerbahçe avrupa kupalarını tekrar toplamay başlayacakmış *

  inşallah Troll denilen sosyal medya canavarıdır. Yoksa gerçekten böyle bir fenerbahçeli varsa çok yazık çocuğa.
  ... separator
 2. 2.
  habertürk internet sitesinin fenomen yorumcusu. troll ama keşke bütün troller böyle olsa dedirtir *

  bienvenu'nun ş. liginde 52 gol attığını iddia eder; daha bir maç oynamış galatasaray'dan "ş. liginde 0 golle 0 puan toplamış takım" diye bahseder. transfer döneminde de fener'in tevez, cavani ve bale'le 5'er yıllık sözleşme yaptığını iddia ediyordu devamlı * . muhtemelen galatasaraylı kendisi. ama kendisine ciddiye alıp ayar vermeye çalışanlar daha bi komik oluyor.
  ... zoraki yazar
 3. 3.
  Hidrojen elementinin izotopudur.
  Sembolu D olmakla birlikte, dünyadaki sulardaki oranına bakarsak, her 6500 hidrojen atomuna 1 döteryum atomu düşmektedir.
  ... a c nucleary
 4. 4.
  bildiğin troll dur, ne yazdığının fazlasıyla farkındadır. maksadı kendisini ciddiye alıp cevap verenlerle eğlenmektir, bunu hala anlayamamış olanlar ergen hücresidir.
  ... bazarda artiz arayan adam